Rybář

U hádky rybářů zasahovala policie. Jeden druhého hodil do řeky

Velmi neobvyklý případ vyšetřují policisté na Havlíčkobrodsku. V Ledči nad Sázavou se poprali dva rybáři. Jeden z mužů druhého zranil a následně hodil do vody. Vše nakonec museli řešit přivolaní policisté a potyčka může skončit i vězením.

Incident se odehrál u řeky Sázavy v Ledči nad Sázavou. Při chytání ryb se dva rybáři začali mezi sebou nejdříve hádat a následně se i poprali. Vše skončilo tím, že 48tiletý muž zranil svého o 26let staršího kolegu a následně ho hodil do řeky.

Podle informací TV Nova se rybáři poprali kvůli hádce o to, který z nich chytá lepší technikou. Mladší z nich potyčku pravděpodobně vyprovokoval, byl navíc opilý - v dechu měl více než jedno promile alkoholu.

Související obsah

Zraněného rybáře poté ani nechtěl pustit zpátky na břeh. Navíc mu poničil i rybářské vybavení za 5 tisíc korun. Vyhrocenou situaci museli uklidňovat až přivolaní policisté. Starší z mužů po útoku skončil s lehčími zraněními v nemocnici.

Oba rybáři jsou už dlouhá léta členy stejného rybářského spolku v Ledči nad Sázavou. Incident se může dostat až před soud. Mladšího z rybářů totiž policisté vyšetřují pro ublížení na zdraví, poškozování cizí věci a nebezpečné vyhrožování. Za útok mu tak hrozí až 3 roky odnětí svobody.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Rybář

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz