Brad Pitt

Zpověď Brada Pitta: Konečně řekl pravdu o rozchodu s Angelinou

Zpověď Brada Pitta: Konečně řekl pravdu o rozchodu s Angelinou
Zdroj: Instagram / Facebook.com

Brad Pitt šel konečně s pravdou ven a prozradil, jak to bylo s jeho rozchodem s Angelinou Jolie.

Slavný hollywoodský herec si v rozhovoru pro magazín GQ Style nasypal popel na hlavu a přiznal, že rozvod s Angelinou zapříčinil svým chováním hlavně on. "Prostě jsem šlápl do ho*na, a pro mě to má opravdu pořádné následky,“ přiznal 53letý Pitt a dodal, že od rozvodu už musel vyhledat psychologickou pomoc.

"Většinou jsem říkal špatné věci, většinou na špatném místě a ve špatném čase,“ přiznal herec, který po rozvodu vystřídal několik psychoterapeutů, než našel toho správného, který mu dokázal pomoci.

Související obsah

Pitt byl zvyklý, že v manželství měl kolem sebe stále děti a manželku. To se ale změnilo a proto se musel naučit se samootou vypořádat. A podle svých slov k tomu má opravdu zvláštní způsob. "Každé ráno se probudím a rozdělám oheň, když jdu spát, zase rozdělám oheň – jen proto, že mi to připomíná, že jsem naživu. Cítím potom v domě nějaký život,“ vyznává se Pitt.

Podle Brada Pitta není jeho chování způsobeno krizí středního věku, ale přiznal, že v dřívějších letech měl sklony k užívání drog a alkoholu. „Se vším kromě alkoholu jsem přestal, když jsme založili rodinu. Ale tento poslední rok se mi nedařilo se vším vypořádat, a tak jsem hodně pil. Stal se z toho problém,“ přiznal představitel mnoha ikonických rolí.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chile povolilo sňatky osob stejného pohlaví

Chilský kongres schválil sňatky mezi osobami stejného pohlaví. Zákon ještě musí podepsat prezident, ale ten se již dříve vyslovil pro. V konzervativní katolické zemi trvalo schválení zákona čtyři roky. Chile se tak přidalo k více než dvacítce zemí světa, kde jsou homosexuální sňatky legální. Z latinské Ameriky jsou to ještě Argentina, Brazílie, Kolumbie, Kostarika a Uruguay.

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz