Robinsonův ostrov

Jakub mluvil o batohu, který ho už 6 let táhne dolů! Co tím myslel?

Jakub mluvil o batohu, který ho už 6 let táhne dolů! Co tím myslel?
Zdroj: Nova.cz

Prvním českým Robinsonem se stal Marek, který dokázal porotu přesvědčit i svou závěrečnou řečí. Působivý proslov ale pronesl také Jakub, kterému vítězství uteklo jen o pár hlasů. Mluvil o zátěži, která ho už dlouho táhne dolů. Co tím myslel?

Jakub ve svém proslovu na finální kmenové radě připomněl důvody, proč se do soutěže přihlásil. Mohli za to dva lidé - jeho manželka Mája, s níž se zrovna pohádal a chtěl změnit svůj vztah, a kamarád Jakub.

"Ten mi řekl, ať neváhám ani vteřinu, protože tahle příležitost už se nemusí opakovat. A kdyby se mi dařilo a probojoval jsem se až do finále, mohl bych do jistý míry dostat druhou šanci a začít od nuly," popsal Kuba své pohnutky porotcům.

PRVNÍ ČESKÝ ROBINSON: Co má v plánu s výhrou? Tomu neuvěříte!

Díky výhře by se podle svých slov konečně mohl zbavit zátěže, která ho trápí už dlouho. "Mohl bych sundat ze zad takovej baťoh, kterej si táhnu zhruba šest let. Táhne mě pořád dolů a ovlivňuje vztah s mojí ženou i celou moji rodinu," naznačil Jakub.

Související obsah

Co tím batohem myslel? To fanoušky po včerejším finále zajímalo nejvíc, proto to zmínila i moderátorka při rozhovoru s trojicí nejlepších Robinsonů. "To jsem věděl, že tahle otázka přijde! Nechci to ale moc rozebírat, pořád to řeším," přiznal Jakub.

Nakonec ale přece jen prozradil trochu víc. "Týká se to peněz a řeší se to i přes právníky, víc ale říkat nechci," dodal Kuba. Ten se po návratu z Ostrova nejdříve snažil obnovit vztah s manželkou, to se ale nepovedlo. "Mája s tchyní zasedli a já jsem šel," svěřil se s nadsázkou v pořadu Jak to vidí Robinsoni.

Související obsah

Přestože se rozvádí, už se mu prý rýsuje nový vztah. "Pořád mi chodí nějaké esemesky, lidi se pořád ptají na rozvod. Co se týče dalších holek, tak se něco vyvíjí," prohlásil neurčitě Jakub.

Jak to mají se vztahem Marek a Martin? A co dalšího Robinsoni prozradili? Na celý rozhovor se podívejte zde! Chcete zažít extrémní podmínky Robinsonova ostrova na vlastní kůži? Přihlaste se zde! Poslední díly najdete na NovaPlus, všechny epizody jsou na VOYO.

Podívejte se, jak dramaticky probíhlo vyhlášení vítěze Robinsonova ostrova: 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI? Zcela jasně! Toto jsou důvody proč vyhrál právě Marek!

MARTIN VÉVODA PŘIKUŘUJE: Dnes žije s dalším účastníkem Robinsona! S kým si zapíchal palmičky?

NESKUTEČNÉ: Iveta z Ostrova se proměnila v obrovskou kočku! Našla si novou lásku a změnila život

FOTO: Jak oslavoval výhru v Robinsonově ostrově Marek? Budete koukat, kdo ho přijel podpořit!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz