Kuplířství

Podnikavec si prostitucí vydělal miliony, zabavili mu BMW i dům!

Podnikavec si prostitucí vydělal miliony, zabavili mu BMW i dům!
Zdroj: Profimedia

Velmi pohodlný život vedl nejméně poslední čtyři roky devětačtyřicetiletý muž z Tachovska. Podle policie totiž provozoval penzion, který nabízel erotické služby. Pravděpodobně vydělal několik milionů korun.

Policisté majitele blíže nespecifikovaného penzionu na Tachovsku zadrželi v úterý ráno, policejní komisař ho později obvinil z kuplířství a nyní mu hrozí až osm let za mřížemi.


"Jak se podařilo kriminalistům zjistit, muž měl minimálně od ledna roku 2013 do doby svého zadržení, tedy do 2. května, získávat finanční prospěch ze zajišťování prostituce. V souvislosti s tím provozoval penzion, ve kterém ubytovával najaté dívky poskytující sexuální služby," informovala policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.


Vhodné kandidátky hledal přes inzerát. A poté, co si s nimi plácnul, jejich služby pro změnu přes jiné inzeráty nabízel a propagoval.
 


Prostitutky musely dodržovat dohodnutá pravidla a svému "chlebodárci" odváděly minimálně polovinu svých výdělků. Obviněný kuplíř svůj zisk dále navyšoval tím, že klientům nevěstek prodával občerstvení a v létě je do penzionu lákal také bazénem a grilováním.


Související obsah


"Kromě toho provozoval tzv. eskortní službu, kdy dívky sám odvážel ke klientům či klienty do penzionu," doplnila Jiroušková.


Za uvedené čtyři roky se v penzionu vystřídalo mezi dvaceti a třiceti dívkami z různých zemí, přičemž naráz jich tam bydlelo pět. "Kriminalisté zjistili, že obviněný pro sebe vyinkasoval jen od dvou ubytovaných dívek poskytujících sexuální služby během čtyř let přes jeden a čtvrt milionu korun, přičemž kriminalisté odhadují, že celková částka mohla být mnohonásobně vyšší," odhaduje policejní mluvčí.


Při domovních prohlídkách kriminalisté mimo jiné zajistili BMW, statisíce na bankovních účtech a také dům. Movitý "pasák" na soud čeká ve vazební věznici.

pez, TN.cz

K tématu Kuplířství

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz