Phil Rudd

Do Prahy dorazila hudební legenda. Bývalý bubeník AC/DC

Do Prahy dnes přicestoval jeden z nejznámějších a nejkontroverznějších muzikantů světa Phil Rudd. Bubeník kapely AC/DC totiž v posledních letech proslul skandály a obviněním z přípravy vraždy. Rudd je známý také svým bouřlivým životem a zálibou v luxusu.

Legendární bubeník s AC/DC vystupoval od roku 1975 s několikaletou pauzou až do roku 2014, kdy byl zadržen a obviněn z pokusu o organizování vraždy. Po nějaké době ve vazbě byl ale propuštěn pro nedostatek důkazu.

I nadále ale čelil obvinění za vyhrožování smrtí a držení drog. Nyní konečně poté, co mu policie povolila opustit Austrálii a Nový Zéland, vyrazil na turné se svou novou kapelou. "Těším se moc, budou to tady dva nabušené týdny," řekl TV Nova bubeník Phil Rudd.

Po dnešním vystoupení v Praze ho čekají další koncerty v Česku a na Slovensku. Na vystoupení s ním se těší i česká newgranžová kapela Stroy, kterou si vybral jako předkapelu. "Strašně se na to těšíme. je to jen z mála lidí kdo hraje ten opravdovej rock´n´roll," řekli TV Nova členové skupiny Stroy.

Související obsah

Rudd s nimi také plánuje oslavit své 63. narozeniny. "Pojedeme celkem 9 koncertů a teď jsem se dozvěděl, že bude mít narozeniny zrovna na Slovensku, takže to oslavíme a sem zvědavý, jak to dopadne," dodal Rudd.

Do vozového parku slavného muzikanta patří desítky luxusních vozů, několik vil, helikoptéra a také restaurace.
 

vbo, Michal Čoudek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz