Dům

Tesař renovuje svůj dům nahý. Ženy ho milují, muži odsuzují

Tesař renovuje svůj dům nahý. Ženy ho milují, muži odsuzují
Zdroj: Profimedia

Brit Robert Jenner renovuje svůj dům v rouše Adamově. Nudismus mu velmi vyhovuje, tvrdí však, že musí dávat větší pozor při práci s elektrickou pilou. Z jeho nadšení z renovace obydlí nesouhlasí jeho sousedé, kteří na něj podali trestní oznámení.

"Rád cítím vítr, když klepu do dřeva," vysvětlil svou neobvyklou stavitelskou praktiku deníku Daily Mail Rober Jenner, který má na sobě pouze boty, když renovuje svůj dům. Dvaačtyřicetiletý Brit v současnosti pracuje jako tesař, v minulosti byl profesionálním vojákem.

Nudismus má rád, protože "vyjadřuje jeho svobodu". Při práci na svém domě však musí být extrémně opatrný a dávat si pozor na třísky. Když pracuje s elektrickým nářadím, raději se občas  obleče, aby "neuříznul něco jiného".

"Je to pohledný chlap," komentují některé sousedky naháčův vzhled. Všichni lidé v Jennerově okolí ale z jeho koníčku velkou radost nemají. Několikrát na něj volali policii.

"Když přijela policie poprvé, smála se tomu," řekl tesař. "Když přijeli policisté potřetí, tak mě zatkli a odvezli na stanici," dodal muž.

Související obsah

Jenner  musel dokonce k soudu, ale by zproštěn všech obvinění. Soudce na jeho nudismu nenašel nic divného a nezákonného. "Nudismus není nelegální, patří k vyjadřování svobodného projevu," vysvětlil soudce.

"Vždy jsme věděli, že je nudista, ale zašlo to moc daleko," okomentoval jeho činnost soused, který nebyl z výsledku soudu nadšený. Rober Jenner má nyní před domem ceduli, ve které vysvětluje, že je nudista a ať lidé nevolají policii.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz