Balón

Pár se zasnoubil v létajícím balónu, ten se hned poté zřítil

Na tohle zasnoubení kanadský pár nikdy nezapomene. Christine vždycky snila po tom, aby se proletěla v balónu. Její partner Stephen jí sen splnil. V balónu vytáhl prstýnek a Christine požádal o ruku. Vše ale málem skončilo tragicky, hned po zásnubách se balón zřítil.

Podle kanadské televize CTV Christine Petersová snila o letu balónem od chvíle, kdy byla malým děvčátkem. Proletět se si přála vždycky, když viděla padat hvězdu nebo sfoukávala svíčky na dortu. Přání jí teď splnil její partner Stephen Martin.

Christine vzal v neděli na vysněnou cestu balónem. Letělo s nimi dalších 10 lidí. Pak Stephen Christine splnil další přání, vytáhl prstýnek a požádal ji o ruku. Žena samozřejmě souhlasila, pak se ale stalo něco nečekaného.

"Najednou, když jsme byli 10 nebo 15 metrů nad zemí, se to celé začalo třást a slyšeli jste praskání větví, protože jsme naletěli do stromů," řekla Petersová televizi CTV.

Související obsah

Balón se ze stromů dostal, pak se ale zřítil na nedaleké pole. Naštěstí se při nehodě nikdo vážněji nezranil. Její snoubenec dodal, že ani neměl čas na to, aby se začal bát a to má sám velký strach z výšek.

"Když se na to teď dívám, tam jsem rád, že jsme letěli, protože to bylo bláznivé dobrodružství. A že jsem ji u toho požádal o ruku? Teď máme super historku," dodal Martin.

ČTĚTE TAKÉ:

Vezměte ho na adrenalinové rande
VÁŠ PŘÍBĚH: Naše láska začala v oblacích

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz