Moderátor

Počasí bude mít novou posilu! Moderátora s drsným osudem

Počasí bude mít novou posilu! Moderátora s drsným osudem
Zdroj: TV Nova

Od pondělí 5. června se diváci TV Nova budou prostřednictvím obrazovek setkávat s novým moderátorem Počasí. Karel Kašák se tak po Katce Říhové stává novou posilou týmu Snídaně s Novou, diváci ho ale budou moci vídat i v relaci Počasí vysílané v rámci Televizních novin.

"Moderace na Nově je pro mě další kapitolou a splněním mého snu. Pokud svým snům budete věřit, mohou se stát součástí vašeho života. Nikdy mě nenapadlo, že jednou budu rosničkou, teď se mi ta představa moc líbí a rád bych předpovídal jen příjemné počasí. Když se ohlédnu zpět do dětství, mám pocit, že mě televize trochu vychovávala. Nyní mám možnost nahlédnout na ní z té opačné strany, za což jsem velmi rád," říká s úsměvem Karel.

Karlovi je 29 let a svůj pozitivní přístup k životu rád šíří mezi své okolí. Kromě moderace se věnuje sportu, tanci, od útlého věku byl veden k divadlu, zpěvu a obecně k uměleckému stylu života. Přestože Karlovo dětství nebylo zrovna jednoduché, vzpomíná na něj velmi rád. 

Související obsah

"Životní cesty jsou různé, a ta naše (se sestrou Verunkou) měla další významnou zastávku v dětském domově, kde jsem byl od sedmi do patnácti let. Jsem za to velmi vděčný. Zřejmě mi to něco vzalo, ale co jsem nepoznal, to mi nemůže chybět. Určitě mi to ovšem něco dalo. Jedinečný pohled na svět, za který mohu pouze poděkovat. Jsem beznadějně nenapravitelný romantik a optimista, milovník života, věřím na pohádky, na kouzla a věřím tomu, že dobro vždy zvítězí," dodává ke svému životu Karel.

Moderátoři Počasí se nově věnují nejen samotné předpovědi, ale také aktuálnímu dění ve světě internetu a komunikaci prostřednictvím sociálních sítí - fanoušci se tak mohou podílet na vysílání jako nikdy dříve.

mom, TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

K tématu Moderátor

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz