Tábor

Letní tábory se rychle plní, tady najdete poslední místa! PŘEHLED

Letní tábory se rychle plní, tady najdete poslední místa! PŘEHLED
Zdroj: Profimedia

Už jen necelý měsíc zbývá do chvíle, kdy školákům začnou letní prázdniny. Máte tudíž posledních pár dní na to, vybrat jim letní tábor. Míst navíc rychle ubývá.

Sportovní, taneční, jazykové nebo úplně klasické pod stanem. Nabídka letních táborů je velmi pestrá a vybere si skutečně každý - od malých dětí až po puberťáky. 

Ceny táborů se pohybují přibližně od 1500 do několika tisíc korun - záleží, jaký typ pobytu si vyberete a hlavně jak dlouho tábor trvá. Valná většina táborů je ale už beznadějně obsazených. 


Podívejte se na rozhovor s odborníkem, který radí, jak vybrat dobrý letní tábor:

 

Na webu Českétábory.cz jsme pro vás vybrali tábory, které ještě volná místa nabízejí.

Primatábor

Termín: 1. 7. - 8. 7.

Místo: Horní Bradlo

Cena: 3500 Kč

Přihláška:http://www.primatabor.estranky.cz/clanky/prihlasky.html

Tábor je určen pro děti různého věku, fungují zde vazby starších na mladší, pro menší děti optimální jako první tábor na "otrkání". Všichni vedoucí jsou pedagogičtí pracovníci. Letos nás čeká jedenáctý ročník.

Léto v Brdech

Termín: 1. 7. - 16. 7.

Místo: RS Brdy

Cena: 6700 Kč

Přihláška: http://www.ddmpraha8.cz/?page=tabor&id=3354

Léto plné kolektivních her, sportu, koupání a zábavy. Pojeďte s námi do tradičního rekreačního střediska, které má k dispozici několik sportovních hřišť, bazén a je obklopeno brdskými lesy. Pod vedením zkušených pedagogů, s celotáborovou hrou.
 

Letní tábor Rabštejn

Termín: 19. 7. - 5. 8.

Místo: Letní dětský tábor Rabštejn

Cena: 1690 Kč

Přihláška: http://srubak.cz/tabory-a-akce/letni-tabor/#objednavka

Pobyty dětí jsou vyplněny celotáborovou hrou a spoustou zajímavých her se zaměřením na orientaci v terénu a tábornické dovednosti, soutěžemi, dobrodružstvím, výlety do okolí .


Magická akademie Gradu

Termín: 1. 7. - 9. 7.

Místo: Svratouch - Žďárské vrchy

Cena: 4150 Kč

Přihláška: http://www.skolahrdinu.cz/pro-rodice/prihlaska-na-tabor/

Fantasy tábor s prvky LARPu. Magická Akademie Gradu již po třetí otevírá své brány pro studenty z celého Leirinu, kteří se pyšní svým neobyčejným nadáním cítit energii a formovat ji dle své vůle. Pod vedením profesorů znalých tajemných nauk i magického boje budou studenti rozvíjet jejich magické talenty ať už v Alchymii nebo v nově otevřeném oboru jménem Očarování.


Výtvarný a keramický tábor

Termín: 14. 7. - 27. 7.

Místo: Janovičky u Broumova

Cena: 5000 Kč

Přihláška: http://www.tabor-sopka.cz/letni-tabory/vytvarny-tabor

Děti rády poznávají nové techniky a vyhledávají inspiraci pro své vlastní tvoření. Každé dítě má možnost projevit své nadání a tvořit bez zábran. Napovíme jeho uměleckému cítění a pomůžeme v hledání vlastní cesty. Určitě jej inspiruje okolní příroda a podněty od jeho nových kamarádů a dospělých výtvarníků.

Související obsah

Taneční tábor

Termín: 1. 7. - 11. 7.

Místo: Janovičky u Broumova

Cena: 4100 Kč

Přihláška: http://www.tabor-sopka.cz/letni-tabory/street-dance-tanecni-tabor

K modernímu tancování patří street dance, tradiční disco nebo latinskoamerické tance. Všichny milovníci tance od 7 do 15 let mohou začít nebo se zlepšit v některém z těchto tanečních stylů street dance a zároveň nepřijdou o klasický letní tábor.

Putovní pohár

Termín: 1. 7. - 9. 7.

Místo: Mamutov, Staré Město p. Sněžníkem

Cena: 4100 Kč

Přihláška: http://www.taborymamut.cz/171_tabor_putovniPohar2017.php

Celotáborová hra je postavena na tématických dnech, které se každý den mění a tím přináší každé ráno až do večera něco nového a neomrzelého. Příkladem jednoho z dnů může být Hawajský den. Začněme se zdravit aloha, nosme plavky nebo kytičkové volné košile, buďme celý den na sluníčku a u vody.

Pohádkový les

Termín: 30. 7. - 5. 8.

Místo: MAYA ve Zlatých horách

Cena: 2990 Kč

Přihláška: http://www.detska-agentura.cz/cz/tabory-pro-deti/letni-tabory/

Zajímá vás, kdo žije v kouzelné chaloupce, koho je možné potkat u přilehlého rybníčku a kdo se snaží vystrašit zbloudilé pocestné? Pojeďte s námi na tábor... Nejen, že se seznámíte se spoustou pohádkových bytostí, ale navíc taky poznáte nové kamarády a báječnou partu táborových vedoucích.


Pobyt na farmě

Termín: 30. 6. - 10. 7.

Místo: Hynčice - Ranč Solný potok

Cena: 5000 Kč

Přihláška: http://www.hyncice.cz/

Letní pobyty pro děti školního věku v prostředí rodinné vesnické farmy. Jde o klasický pobyt v přírodě - obdobu skautského a westernového stylu, který je organizován v rodinném prostředí, kde se děti mohou realizovat v péči o zvířátka na farmě. Součástí tábora je i bazén a kino.

Airsoftový tábor

Termín: 24. 8. - 31. 8.

Místo: Kunčice pod Ondřejníkem

Přihláška: http://taborytapaza.cz/tabor-air.php

Paintballový tábor je určen všem příznivcům pořádné akce a adrenalinové zábavy. Tábor je vhodný i pro naprosté začátečníky/začátečnice. Během deseti dní se seznámíte s vybavením a základními pravidly boje a pak už Vás čeká spousta akčních paintballových her, soutěží ve střelbě a skvělých zážitků, které ti na našem táboře můžeme zaručit.

Patrol Camp

Termín: 15. 7. - 29. 7.

Místo: Žopy

Cena: 4800 Kč

Přihláška: http://patrolcamp.proweb.cz/zakladni-informace-o-taboru-patrol-camp

Celotáborová bojová hra v krásné přírodě Hostýnských vrchů, výuka první pomoci, orientace v terénu, techniky přežití v přírodě, airsoftové bitvy.

Vizovice léto 2017

Termín: 20. 8. - 25. 8.

Místo: Rusava

Cena: 2950 Kč

Přihláška: http://www.bodyclub.cz/

V pestrém programu, plném zábavných her a soutěží, je zařazena např. jízda na koních, diskotéky, vystoupení známých muzikantů, táborová pouť, karneval, benátská noc s ohňostrojem, skákací hrad a mnoho dalších překvapení.

Tažení čtyř armád

Termín: 7. 7. - 16. 7.

Místo: Račice-Pístovice

Cena: 3600 Kč

Přihláška: http://www.tabory-fantazie.cz/projects.html

V dobách, kdy na zemi vládla odvaha, kouzla a prastará magie, kdy lidé byli šťastni a v královstvích panoval mír a klid, který zajišťovali spravedliví vládcové, tehdy svět napadl zákeřný protivník z jiného světa. Náš domov zamořil stovkami nestvůr. Proto nyní musíme všichni spojit své síly, najít a zahnat toho, kdo nám štěstí nepřeje a opět do světa vrátit radost a smích.

Související obsah

Malý tvůrce

Termín: 9. 7. - 16. 7.

Cena: 4980 Kč

Přihláška: http://www.detsky-tabor.net/

Je to velmi snadný tábor a celý program je přizpůsoben právě pro nejmenší děti, které rády objevují svět. Víme, co děti rády tvoří a proto se postaráme o jejich pestrý program. Budeme malovat snad na všechno možné i nemožné, kreslit, lepit, vázat, zavazovat, navlékat, provlékat, vystřihovat, odstřihovat, stavět, budovat, modelovat a vytvářet spousty dalších výtvarných technik.

Sportmánia

Termín: 1. 7. - 8. 7.

Místo: Rozsochy

Cena: 2900 Kč

Přihláška: http://www.volnocasovkysport.cz/tabory

Zážitková celotáborová hra zaměřená na pohyb v přírodě a s přírodou. V penzionu budou ubytované pouze děti z tábora, což umožňuje intenzivně prožívat letní dobrodrodružství u rybníka, v lese či na louce. Všechny aktivity jsou zaměřeny na osobnostní rozvoj dětí prostřednictvím vedení reflexí bezprostředně po aktivitách, kterými jsou vedle ryze sportovních i výtvarné, týmové a turistické.


Avengers team

Termín: 1. 7. - 8. 7.

Místo: DRAK Křižanov

Cena: 3590 Kč

Přihláška: http://www.cop.cz/cs/akce/tabor-avengers-team-1-7-2017-8-7-2017

S Ironmanem se vzneseš do výšek a zdoláš všechny vysoké i nízké překážky, které ti nepřátelé nachystají. Jako superhrdina si budeš moci vyzkoušet i skok do prázdna, při kterém se ti zatají dech. Tímto zábava rozhodně nekončí – a akce teprve začíná! Víš, jaké to je, když se Avengers dostanou do úzkých a musí přežít za každou cenu?

Trollové skalinští

Termín: 12. 8. - 26. 8.

Místo: Velké Skaliny

Cena: 4790 Kč

Přihláška: http://www.velkeskaliny.cz/letni-tabory-2017-terminy-ceny.html

Vydejte se na záchranou akci plnou nečekaných dobrodružství a pomozte zachránit unesené Trolly z nepřátelských spárů. Je možno objednat i bezlepkovou stravu.

Tábor pro nejmenší

Termín: 1. 7. - 14. 7.

Místo: Doubí u Plané nad Lužnicí

Cena: 4500 Kč

Přihláška: http://www.tabor-sopka.cz/prihlaska

Zvýšená péče zkušených vedoucích s mateřským přístupem, více vedoucích, rozmanitější činnosti, střídající se v kratších časových úsecích, pohádka na dobrou noc, časté pochvaly a odměny. Lehké ochutnávky všeho, co patří k dětskému táboru, noční procházka pro nebojácné, diskotéky, hraní v přírodě, táboráčky, bezedná studnice nových zážitků a životní zkušenosti malého tvorečka.

Vodácký tábor

Termín: 21. 8. - 24. 8.

Místo: Berounka

Cena: 1500 Kč

Přihláška: http://ddmkamarad.cz/tabory/Vodacky-tabor.html

Řeka Berounka je jedna z nejkrásnějších řek u nás. Pojďme ji splout od Dolanského mostu až do Skryjí. Stihneme to pohodovým tempem za 4 dny.


Letní tábor Pinokijo
Termín: 16. 7. - 29. 7.

Místo: Střela pod Strážištěm

Cena: 4600 Kč

Přihláška: http://taborpinokijo.cz/prihlaska/

Celotáborovou hru připravujeme letos s tématem "Piráti na Střele". Děti se mohou těšit na diskotéky, sportovní klání a hry, bojovky, workshop parkouru a mnoho dalšího.

Jezdecký tábor

Termín: 5. 8. - 12. 8.

Místo: Karlovy Vary - Stráň

Cena: 3700 Kč

Přihláška: http://gabrielka.eu/index.php?p=115

Děti jezdí na koni každý den kromě dne nástupu, kdy se vzájemně seznamují. Jezdí se za každého počasí, pokud prší, jezdí se v hale. Děti jsou rozděleny na ježdění podle zkušeností. Začátečníci jezdí na lonži s instruktorem, pokročilí samostatně, lze i na vyjížďky do přírody. Na opakovanou žádost rodičů se část dne o koně i starají, mají i teoretickou výuku formou hry.

Letní tábor Ametyst

Termín: 7. 7. - 15. 7.

Místo: Bublava

Cena: 5500 Kč

Vždy zaměřena na hlavní téma, nezapomeneme poznávat sílu krystalů, pracovat s kyvadlem. Součástí programu bude i muziko-terapie, art-terapie, meditace, poznávání světa zvířat, stromů a rostlin. To vše přispěje k tomu, aby děti začali vnímat přítomný okamžik, sami sebe, své přirozené potřeby a hodnoty. Dále budeme hrát různé kreativní hry, rozvíjet svou fantazii, sportovat i prostě lenošit. V tomto roce se naučíme několik starých Keltských rituálu a zaklínadel.

Letní tábor Tomášov

Termín: 15. 7. - 29. 7.

Místo: Tomášov

Cena: 4500 Kč

Přihláška: http://tabor.rs-tomasov.cz/

Celotáborová hra S kamiónem po Evropě. Pro děti jsou připravena sportoviště s vybavením, celotáborová hra, táboráky, diskotéky, výlety po okolí a setkání se zajímavými lidmi.

Související obsah

Lesnický tábor

Termín: 29. 7. - 5. 8.

Místo: Kalek

Cena: 2600 Kč

Přihláška: http://lesnickytabor.webnode.cz/

8 dní pobytu v přírodě a lese, ukázka sokolníků, lovecké zbraně, ukázka, noční stezka odvahy, zdravotnická výuka s ČČK k poskytnutí pomoci, ošetření ran, sběr lesních plodů, poznávání rostlin, stromů, orientační běh, velká trampolína, soutěže znalostí, všestrannosti, závody na člunech na horském rybníce

Jazykový tábor 007

Termín 6. 8. - 15. 8.

Místo: Sloup v Čechách

Cena: 4790 Kč

Přihláška: www.tabor007.cz

Letos bude tématem tábora Rytíři kulatého stolu. Navštíví nás král Artuš, královna Ginevra i kouzelník Merlin. Podnikneme výpravu na tajemný Skalní hrad. V ceně tábora je 30 hodin angličtiny a certifikát o absolvování.


Rytíři Jizerských hor

Termín: 9. 7. - 16. 7.

Místo: Raspenava

Cena: 3400 Kč

Přihláška: http://www.strevlik.cz/aktuality/id:23153/Rytiri-Jizerskych-hor---pobytovy-tabor

Táborníky čeká pátrání po dávno zapomenutém příběhu čtyř udatných rytířů. Vydáme se po jejich stopách, ale kdo bude chtít rozluštit jejich příběh, musí porozumět ušlechtilému srdci rytíře.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz