OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Co byste měli vědět o kancelářských křeslech a sezení na nich?

Co byste měli vědět o kancelářských křeslech a sezení na nich?
Zdroj: oficiální zdroj

Migréna, bolest, zad, únava – přesně to jsou známky toho, že nastal nejvyšší čas na změnu kancelářského křesla. Pojďte se s námi podívat na to, jaké se pro vás hodí nejvíce.

Základy správného sezení

V první řadě se pojďme podívat na to, jak byste měli u počítače správně sedět:

● Sedněte si na zadek (nikdy si nesedejte na své nohy).
● Vnitřní úhel u kolen by měl tvořit 90 stupňů.
Chodidla opřete o podlahu.
● Přední hrana židle by vás neměla tlačit do stehen.
Ramena stáhněte dolu.
Hlavu táhněte lehce dozadu do prodloužení páteře.
Brada směřuje dolů, ale jen přirozeně. Neměla by se vám vytvořit “dvojitá brada”.

Možná si říkáte: „Hmm, pěkná teorie, ale to vydržím maximálně hodinu a pak se stejně nějak příšerně zkroutím.” Žádný stres, to se normálním smrtelníkům stává běžně. A právě proto je důležité, abyste si pořídili vypolstrované a pohodlné kancelářské křeslo. Takové, do kterého se můžete na chvíli “zhroutit” a relaxovat.

Hlavní zásada

Nejdůležitější pravidlo při výběru kancelářského křesla i kancelářské židle zní: Čím více si ho můžete nastavit, tím je lepší. Při výběru tedy pátrejte po různých páčkách, ty prozrazují, že se vám kancelářské křeslo maximálně přizpůsobí. V tomto směru je například výborné kancelářské křeslo Hawaj Deluxe. Toto kancelářské křeslo nepatří mezi ty nejlevnější, ale nastavíte si na něm i opěrku hlavy, což vaše přetížená krční páteř jistě ocení.

Na kolik vás kancelářské křeslo vyjde?

To záleží na tom, kolik do něj hodláte investovat. Například v e-shopu firmy Hawaj, která má i vlastí značku kancelářských křesel, se jejich ceny pohybují od 2 399 Kč do 4 400 Kč. Nejoblíbenější je kancelářské křeslo Nürburg, které stojí 2 399 Kč. Ocení ho zejména milovníci aut, protože toto křeslo má sedačku podobnou těm, které najdete v závodních autech. Potřebný komfort vám dopřeje opěrka hlavy, loketní opěrky s měkkým polstrováním, houpací mechanismus, polstrovaný sedák i zádové opěrky. Samozřejmě si můžete nastavit výšku pomocí plynového pístu. Se svým kancelářským křeslem budete trávit zřejmě spoustu času, nešetřete na něm a vyberte si kvalitní kousek, nyní se slevami až 54 % na adrese https://www.hawaj.cz/.
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz