Výměna manželek

Emotivních Osm očí: Gay Marek neudrží slzy! Tohle ho rozpláče

Už ve středu večer se mohou diváci těšit na další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíme, jak si poradí Marek v rodině se třemi dětmi a výbušným otcem k tomu a jestli se dokáže Jindřiška přizpůsobit životu v domácnosti dvou gayů.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme homosexuální rodinu ze Sviadnova, kterou tvoří Marek (38), Jirka (44), dcery Patricie (14) a Natálie (13), poslední členkou domácnosti je pak babička Alena (70).

Na druhé straně se seznámíme s Jindřiškou (39), Michalem (39), dcerami Denisou (3,5), Vanesou (10 měsíců) a synem Kryštofem (14), kteří žijí v Bechyni. Tato rodina se do Výměny manželek přihlásila kvůli velké krizi ve vztahu. Manžel Jindřišky je totiž chorobně žárlivý.

 

Během deseti dnů navíc náhradní manžel Marek zjistí, že jak Jindřiška, tak i Michal mají uzavřeno několik naprosto nevýhodných půjček. Celá tato situace ho hodně trápí. Během "osmi očí" dokonce neudrží své emoce. Podívejte se na video v začátku článku.

Související obsah

Premiérovou Výměnu manželek sledujte už dnes od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus, všechny epizody můžete zhlédnout na VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz