Rodina

Rodinná tragédie: Máma zastřelila děti (†4, †10), pak zabila psa i sebe

Rodinná tragédie: Máma zastřelila děti (†4, †10), pak zabila psa i sebe
Zdroj: facebook

Pensylvánií otřásá brutální případ smrti čtyř členů rodiny včetně psa, který má podle koronera na svědomí matka dvou dětí Carola Arnau (†40). Jak zjistili vyšetřovatelé, ta v úterý svou holčičku (†10) a chlapečka (†4) zastřelila, poté zabila psa, podpálila dům a otočila zbraň i sama proti sobě.

Než by dala děti do péče manželovi, raději jim vzala život. Tragický případ z pensylvánského Strasburgu otřásl i zkušenými policisty. Carola Arnau se právě rozváděla a soud rozhodl, že děti do péče získá otec. To ale nechtěla za žádnou cenu dovolit, ve spánku své vlastní děti zabila.

Dívenku střelila několikrát do hlavy, malému synkovi vpálila neurčitý počet kulek do těla. A neušetřila ani rodinného psa. Hned poté, co ho zabila, několik míst v domě zapálila, informuje britský Daily Mail.

Otec v době tragédie zrovna pracoval v garáži, která není součastí domu, takže zůstal mimo ohrožení života. Když zjistil, co se stalo, zhroutil se mu svět. "Byl hysterický," popsal jeho reakci po příjezdu na místo soused, který ho zahlédl.

Související obsah

Lidé z okolí jsou zděšení, vůbec neměli tušení, že se něco v rodině děje. Šlo podle nich o hezký pár, který spolu byl už 10 let, manžel dokonce několikrát své ženě přinesl i květiny. Proč se začali rozvádět, není jasné. Žena ale odmítla dát děti do péče otce.

lud, TN.cz

K tématu Rodina

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz