Nehoda

Bahna začala tragicky: Dodávka smetla auto, spolujezdec nepřežil!

Bahna začala tragicky: Dodávka smetla auto, spolujezdec nepřežil!
Zdroj: Krimi Plzeň

Tradiční přehlídku vojenské techniky Bahna poznamenala tragická nehoda. Auto s mladou řidičkou a jedním spolujezdcem smetla v pátek odpoledne u Strašic dodávka. Muž na místě zemřel, žena leží ve vážném stavu v nemocnici.

Nehoda se stala v pátek odpoledne mezi obcemi Dobřív a Strašice, kde se akce Bahna koná. "Osobní automobil se střetl dodávkou a došlo ke smrtelnému zranění 28letého spolujezdce z osobního automobilu," uvedla pro portál krimi-plzen.cz policejní mluvčí.

Podle svědka tragédie se auta srazila, když osobák odbočoval. Dodávka malé auto rozdrtila a odhodila do příkopu. Spolujezdec neměl šanci přežít, mladou řidičku přepravil vrtulník do nemocnice s vážným zraněním. Řidič dodávky vyvázl bez zranění.

 

Vojenská policie už na místě pomáhala zajistit prostor, kde se v sobotu Bahna odehrají, ujala se proto i řízení dopravy. Příčiny nehody a to, kdo ji zavinil, vyšetřovali dopravní policisté. Další podrobnosti zatím policie nesdělila.

Související obsah

Akce nazvaná podle místa, kde se tradičně koná, je zřejmě největší společnou ukázkou vojenské techniky v Evropě. Každý rok ji navštíví desetitisíce lidí, vstupné je zdarma. Letos se koná už 28. ročník. Více o akci i její program najdete zde.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz