Rozpálené auto

Matka nechala děti v rozpáleném autě! Po hodinách křiku zemřely

Matka nechala děti v rozpáleném autě! Po hodinách křiku zemřely
Zdroj: Policie

Neuvěřitelnou bezcitnost ukázala devatenáctiletá matka z Texasu. Dvě děti - roční a dvouletou dcerku - nechala v rozpáleném autě a šla se bavit s přáteli! Holčičky trpěly dlouhých 15 hodin, až nakonec zemřely na přehřátí.

Devatenáctiletá Amanda Hawkinsová nechala své dcery v autě celou noc. Podle policie to udělala úmyslně, děti chtěla zabít. Roční Brynn a dvouletou Addyson nechala na pospas osudu a šla do hospody s kamarády. Píše o tom portál Daily Mail.

Dívenky v autě trpěly dlouhých 15 hodin. Plakaly a starší holčička se snažila volat o pomoc. Maminka ale nepřišla, přestože ji na křik upozorňovali i přátelé. Jeden kamarád dokonce v autě přespal, děti ale nevysvobodil.

Amanda obě dcery vyzvedla až v poledne, kdy teplota v Texasu dosahovala 34 stupňů. Holčičky už byly v bezvědomí. Ženy prý ještě váhala, zda vůbec zavolat záchranáře, protože věděla, že se dostane do problémů. Kamarád ji ale přesvědčil, a tak záchranáři obě dívky odvezli do nemocnice.

 

Lékaři už ale dehydratovaným a přehřátým dívenkám nedokázali pomoct. Zemřely druhý den v nemocnici. "Tohle je ten nejhorší případ ohrožení dětí, s jakým jsem se za 37 let u policie setkal," prohlásil šerif W. R. Hierholze, který případ vyšetřuje.

Související obsah

Krkavčí matka podle policistů nejdříve tvrdila, že holčičky upadly do bezvědomí poté, co v místním parku přivoněly ke květům. Až později se při výslechu přiznala, že je nechala v rozpáleném autě celou noc. Její manžel o tom, co se chystá udělat, nevěděl.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz