Holky pod zámkem

Půjde Vincenzo zpátky do vězení? Tohle si myslí její syn! VIDEO

V pořadu Holky pod zámkem se objevila jako Vincenzo. Nyní je už na svobodě, ale mnozí na ni stále nemohou zapomenout. Stejně jako její syn, který se nám o rozporuplné bývalé vězenkyni rozpovídal na kameru.

Josef T., syn jedné z účinkujících z pořadu Holky pod zámkem, se ozval redakci TN.cz sám od sebe. Vadí mu totiž, že ho jeho matka zapírá: "Ona prostě nechce dát najevo, že má syna," vysvětluje Josef. V kontaktu spolu v současné době nejsou, Josef jen ví, že Vincenzo bydlí v Kladně na ubytovně.

Po propuštění Vincenza z vězení ji její syn hledal. Zjistil si, kde se nachází a vyrazil za ní: "První den, co jsme se viděli, tak bylo všechno v pohodě. Když jsme za ní ale přijeli podruhé, tak už byla prostě jiná," popisuje mladý muž nepříjemnou situaci, kdy viděl svou matku dle jeho slov zcela opilou.

Související obsah

Během pobytu Vincenza ve vězení ji její syn nenavštěvoval. Josef se sice snažil návštěvu domluvit, Vincenzo o ní ale zřejmě nestála. Ani předcházejícího soudního řízení se Josef neúčastnil: "Ona mě nevychovala, vychoval mě dětský domov. Ona se mnou nemá svým způsobem nic společného, ona je pro mě cizí člověk," říká mladík.

Josef si myslí, že jeho matka se dřív nebo později do vězení stejně vrátí: "Podle toho, co jsem viděl v Kladně, tak si myslím, že se tam vrátí, bohužel," říká smutně mladík a dodává: "Už jí je padesát jedna let a v padesáti už se těžko člověk napraví," myslí si.

Související obsah

Současná medializace jeho matky nedělá Josefovi příliš radost, přesto jí vyjadřuje podporu: "Přeju jí všechno nejlepší do života," vzkazuje prostřednictvím televizní kamery Josef a hned dodává, co ho na jeho matce nejvíc mrzí: "Opravdová matka by své dítě neodložila. Některé k tomu donutí třeba chudoba, ale u mojí matky to tak nebylo," smutně uzavírá Josef.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNĚ: Slavný moderátor půjde nejspíš do vězení! Co k případu řekl?

Jak Kajínek k zelenému tílku přišel: Omilostněný vězeň prozradil tajemství svého outfitu!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz