Emma Drobná

Emma Drobná vydala novou píseň! Fanoušci jsou nadšení

Emma Drobná vydala novou píseň! Fanoušci jsou nadšení
Zdroj: Instagram

Oblíbená zpěvačka Emma Drobná vydala novou píseň. Už nyní má desítky tisíc shlédnutí. Oficiální klip se bude natáčet v Londýně.

Po vítězství v SuperStar její sláva vystřelila rychle vzhůru. Emma Drobná získala fanoušky nejen svou krásou, ale především velkým talentem. V září minulého roku vydala singl s názvem Smile (Úsměv). Ten má na kanálu YouTube již více než milion shlédnutí.

Na druhou píseň své fanoušky nechala dlouho čekat. Nyní vydala však vydala novou skladbu s názvem Words, tedy Slova. Text písně si Emma napsala sama, stejně jako při debutovém singlu. O produkci se postaral Tomáš Zubák a Peter Graus. Ti spolupracovali už s více interprety slovenské hudební scény.

 

Související obsah

K nové písni zatím existuje jen videoklip s textem. Oficiální video by se měl natáčet v Londýně, kde Emma žila dva roky. Britskou metropoli má zpěvačka moc ráda. "Je jako můj druhý domov," řekla zahraničním médiím. Na podzim tohoto roku by měla vyjít i deska.


Video bylo na YouTube zveřejněno už na začátku června. Nyní má více než 180 tisíc shlédnutí. Fanoušci pod videem nešetří chválou. "Je nádherná, opravdu moc chytlavá," shodují se.

Emma Drobná si v SuperStar vystřihla romantický duet s Danielem Křižkou.

ČTĚTE TAKÉ:

Emma Drobná a Štěpán Urban společně na jednom pódiu! Co zazpívají?
ROZHOVOR S EMMOU DROBNOU: Komu by přála vítězství místo sebe?

has, TN.cz

K tématu Emma Drobná

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz