Kouření

Chlápek brutálně zmlátil barmana! Řekl mu, že v baru nesmí kouřit

K drsné potyčce došlo v noci z pátku na sobotu v jednom z plzeňských barů. Host tady brutálně napadl barmana. A důvod? Zakázal mu kouřit.

Protikuřácký zákon, který začala platit koncem května, stále někteří lidé odmítají přijmout. Jako například muž v plzeňském country ACW Saloonu v Kollárově ulici. Informuje o tom Krimi Plzeň.

V pátek před půlnocí přišel na bar muž, objednal si pivo a po chvíli si i zapálil cigaretu. Kuřáka si všimla mladá barmanka a požádala ho, aby cigaretu uhasil. Muž opakovanou žádost odmítl, takže se mu barman pokusil cigaretu vzít, to se nepovedlo a muž ji šel dokouřit ven.

"Kdybychom mu v kouření nezabránili, hrozí nám až 50 tisíc korun pokuta, tak jsem ho vykázat musel. Pán šel kouřit ven, a tak jsem to považoval za uzavřené, protože teď, po tom novém zákonu, si občas lidé zapálí ze zvyku. My jim to vždy připomeneme, oni to zhasí, většinou se i omluví a i se tomu zasmějeme. Já sám také občas omylem sáhnu po cigaretě, než si to člověk uvědomí," popsala barman pro Krimi Plzeň.

Související obsah

Jenže po deseti minutách se muž do baru vrátil a začal barmanovi vyhrožovat. "Říkal mi, že mě zabije, že mi ukopne hlavu, že si mě najde a tak dál. Už jsem viděl, že je fakt divnej, tak jsem vzal telefon a volal kolegovi, že mám problém na baru. Muže jsem si nijak nevšímal, protože mě nenapadlo, že by byl schopen napadnout mě v plné hospodě lidí," přiznal Barman.

Jenže to se spletl, útok přišel zbaběle zezadu. Když barman kolem muže procházel, začal ho pěstmi bít do hlavy. Barman se ani nestačil bránit.

Související obsah

První, kdo útok na kolegu zaznamenal, byla mladá kuchařka, která zareagovala okamžitě a strhla útočícího muže na zem. "Viděla jsem, jak kolegu bije pěstmi do hlavy, tak jsem přiskočila, vzala útočníka zezadu a svedla ho na zem. On se chtěl prát dál, tak jsem ho držela a křičela na něj, ať se uklidní. Samozřejmě bych ho asi nezvládla sama, ale to už naštěstí přiběhli další lidé, kteří mi pomohli a pak muže z hospody vyhodili," řekla kuchařka. 

Barman utržil několik zranění včetně přeraženého zubu, pohmoždění krční páteře a zřejmě i slabší otřes mozku. Policisté nyní po totožnosti útočníka pátrají.

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Jedna facka odstartovala kolotoč násilí a strachu
Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE

Na kolik let půjde sedět útočník, který málem ubil herečku Zelníčkovou? Výška trestu překvapí!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz