Ulice

Poslední díl: Ulice končí svatbou Otíka a Hedviky! A byly to nervy

Poslední díl: Ulice končí svatbou Otíka a Hedviky! A byly to nervy
Zdroj: TV Nova

Poslední díl letošní sezóny uzavře veselka. U oltáře tentokrát stanou Otík a Hedvika (Filip Rajmont a Lenka Zahradnická). Na téhle svatbě bude rozhodně veselo!

To by nebyl Otík, aby nevyvedl něco, na co svatebčané rozhodně jen tak nezapomenou. O téhle svatbě si budou v Ulici ještě dlouze vyprávět. A nejen postavy. I samotné natáčení stálo za to! "Natočit tuhle svatbu bylo složité, protože jsme se pořád všichni smáli. Jestli se na obraz podařilo přenést náladu ze zákulisí, bude to velká legrace," těší se na poslední díl letošní sezóny nevěsta Lenka Zahradnická.

A jak náročné natáčení bylo? "Pan režisér to s námi neměl jednoduché, ukočírovat naši partu (Jakub Štáfek, Patricie Solaříková, Aneta Krejčíková, Matouš Ruml, Tereza Vítů, Lenka Zahradnická, Filip Rajmont – pozn.), když vyjede jako na výlet, je strašný. Natáčeli jsme v půvabném penzionku v Jesenici, byly Velikonoce a venku bylo sotva deset stupňů, nebylo úplně hezky a my jsme hráli léto. No legrace,“ vzpomíná na natáčení Lenka Zahradnická, která v době natáčení pod svatebními šaty skrývala šestiměsíční těhotenské bříško. "Zvolili jsme volnější šaty a břicho jsem zakrývala většinou kyticí,“ prozradila fígl, který měl zatajit požehnaný stav, vždy usměvavá herečka.

Související obsah

Není divu, že tohle natáčení bylo o nervy, předně o ty režisérovy. "Je to především velká organizace. Nejen poskládat lidi, ale hlavně záběry, které musí dávat smysl. Je to spousta záběrů, spousta drobných krátkých akcí. Nejnáročnější je to organizačně. A pak je velký problém počasí,“ prozradil režisér finálového dílu letošní sezony seriálu Ulice, Stanislav Sládeček.

Tvářit se v dubnu při pár stupních nad nulou, že je krásný červnový den, to chce skutečně velký herecký výkon. Maximum ze sebe vydal i Jakub Štáfek alias Matěj Jordán. "Bylo to náročnější, pan režisér si s tím hodně hrál. Ale zase výsledek bude stát za to,“ slibuje a má pravdu! Výsledek ostatně uvidí diváci TV Nova už dnes v 18:25 a slovenští diváci v témže čase na Nova International.

Související obsah

Ulice láme rekordy!

Seriál Ulice ani za dvanáct let neztrácí na své popularitě. Ba naopak! Poslední odvysílané díly dosahují na krásná čísla, často přesahující 40procentní podíl na sledovanosti v cílové skupině 15-54. Díl odvysílaný v úterý 13. června dokonce od začátku roku 2017 zaznamenal rekordní share ve všech cílových skupinách. Na 3 272. díl se dívalo 47,6 % diváků v CS 15-54. V cílové skupině 15+ měla Ulice téměř 41% podíl na sledovanosti a v širší cílové skupině 4+ dosáhla na 39,6 % share.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ulice

Důležité Události

Píše se na Deník.cz