Hrátky

Chtěl točit hrátky s ženou, fotopast v kabince si spletli s bombou!

Kriminalisté ze Zlína dopadli muže, který má na svědomí sobotní policejní manévry v tamním obchodním centru. Do zkušební kabinky nainstaloval fotopast. Zákazníci si přístroje všimli, původně ho ale měli za bombu a tak přišla na řadu evakuace i příjezd pyrotechniků.

Zákazníci obchodů a restaurací na chodníku, příjezdová cesta plná policejních aut, hasičských cisteren a sanitek. Tak vypadalo sobotní poledne v nákupním centru ve Zlíně - Malenovicích. Po dvou hodinách se zjistilo, že podezřelá krabička za plentou kabinky není bomba, ale podomácku vyrobené záznamové zařízení, které tam dopoledne nainstaloval jeden ze zákazníků.

K fotopasti se přiznal osmadvacetiletý muž ze Zlínska. "Uvedl, že fotopast umístil do zkušební kabinky za účelem natočení hrátek se svojí manželkou, která měla dorazit do nákupního střediska, ovšem nakonec nepřišla. Muž fotopast v kabince zapomněl a když se pro ni vracel, už byla na místě policie, hasiči a záchranka, on zpanikařil a z místa odešel," uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.

Související obsah

U výslechu řekl, že neměl v úmyslu špehovat cizí ženy, jen chtěl překvapit tu svou. V paměti fotopasti kriminalisté nenašli žádný záznam, přesto ho tahle akce vyjde hodně draho. "Dosavadním šetřením jsme nezjistili, že by se muž dopustil nějakého protiprávního jednání, ovšem práce policistů nekončí, budeme prověřovat pravdivost jeho výpovědi," dodala Javorková.

Přesto už dnes je velmi pravděpodobné, že ho nemine zaplacení výjezdu policistů, hasičů a záchranářů, stejně jako ušlého zisku obchodů v nákupním centru.

Zdeněk Čík/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz