Anketa

Češi zuří kvůli magickému datu 7.7.! Za vše může Semir z Kobry 11

Češi zuří kvůli magickému datu 7.7.! Za vše může Semir z Kobry 11
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Tak je šťastné, nebo ne? Tuto otázku si v poslední době pokládají tisíce Čechů. Pobláznilo je totiž magické datum 7. 7. 2017. Jenže astrologové i numerologové bijí na poplach.

Tři sedmičky v jednom datu? To už musí něco znamenat! Alespoň si to myslí stovky nevěst, které udělaly doslova nálet na oddávající, aby si své 'ano' mohly říct právě v tento den. Pokud byste se chtěli brát 7. července, nejspíš budete mít smůlu, na většině míst je plno.

Jenže i když možná datum na první pohled dobře vypadá, příhodné k sňatku rozhodně není. Myslí si to numerologové i astrologové. Veselku tato hrozba překazila i hvězdě seriálu Kobra 11. Snoubenka seriálového Semira (Erdogan Atalay) svatbu odložila, právě kvůli varování astrologa.

Mezi lidmi to vzbudilo bouřlivé reakce. Jedni na toto datum nedají dopustit, jiní se zásobují svěcenou vodou. "Já bych se nevdávala ani jinej den v červenci, ani tento rok. Žádnou sedmičku nemít v datu raději. Tolik karmických sedmiček pohromadě je špatné datum," myslí si Lucie.

Související obsah

Jenže podle Marcely datum zase tak špatné není, mluví totiž z vlastní zkušenosti. "Já se vdávala a měla sedmičky v datu a už jsme spolu 21 let, tak jaképak že je sedmička pro svatbu špatné číslo?" diví se. Michal jí dává za pravdu: "Pro nás v rodině je vše se 7 zase šťastné číslo. Nesmíte věřit pověrám, co vytvářejí stejně lidi. Jako číslo 13, pro hodně lidi to je šťastný den."

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz