Porsche

Po nehodě se z Porsche stala hromada šrotu. Řidič je v pořádku

Řidič Porsche předjížděl popelářské auto v Českých Libchavách, ale při manévru do popelářů narazil a skončil v příkopu. Nehodu údajně způsobila technická závada na jeho Porsche. Škoda na obou autech se vyšplhala na tři čtvrtě miliónu korun.

Z drahého auta hromada šrotu v příkopě, na silnici plechy - tak skončila raní nehoda v Českých Libchavách. Řidič Porsche se snažil předjet vozidlo technických služeb, jenže mu zřejmě něco prasklo v zadní nápravě. "My jsme seděli vevnitř a slyšíme akorát ránu a pak se točilo vedle nás," komentoval nehodu popelář.

"Mysleli jsme si, že ten popelářský vůz bude odbočovat, tak jsme ho chtěl objet a v tu chvíli mi prostě prasklo něco na zadní nápravě a auto se stalo neovladatelným a roztočilo se," řekl k nehodě řidič Porsche.

Související obsah


Auto skončilo v příkopu omotané kolem dopravní značky. Řidič měl štěstí - z hrůzně vypadajícího vraku sám vystoupil a utrpěl jen lehké poranění.

"Svědčí to o tom, jak je to bezpečné auto," dodal řidič. "Ještě že nejelo nic v protisměru, ještě že tam třeba neběžely děti," dodal muž.. Škoda na obou autech je odhadnutá na 750 tisíc korun.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz