Střelba

Útok v New Yorku: Muž s puškou střílel v nemocnici, umírali lidé!

Útok v New Yorku: Muž s puškou střílel v nemocnici, umírali lidé!
Zdroj: Twitter

Policie v New Yorku zasahovala proti útočníkovi, který střílel v tamní nemocnici. Podle posledních informací zabil nejméně jednu ženu, dalších šest lidí (včetně tří lékařů) zranil, informuje NY Post. Sám střelec pak údajně spáchal sebevraždu.

Ke střelbě došlo v 16. patře nemocnice Bronx-Lebanon Center. Útočník měl podle zahraničních médií plášť lékaře a pušku. Vše nasvědčuje tomu, že šlo o bývalého zaměstnance nemocnice Henryho Bella, informuje NY Post.

Útočník zasáhl nejméně sedm lidí, z nichž jeden člověk zemřel. Jak vážná jsou zranění ostatních postřelených, není jasné.

Související obsah

Muž s puškou se nejprve v nemocnici zabarikádoval, pak se údajně sám rozhodl ukončit svůj život. Podle posledních zpráv měl střelná zranění, kterým podlehl. "Střelec zemřel v nemocnici," potvrdil asistent komisaře J. Peter Donald prostřednictvím twitteru.

Proč muž střílel není jasné. Sám byl ale dříve prý lékařem. V době střelby se personál nemocnice ukrýval v uzavřených místnostech. Doktoři i zdravotní sestry sdíleli na sociálních sítích fotografie z místa.

Stayed save during the crisis.

Příspěvek sdílel uživatel @herrydrk,

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz