Koncert

Zpěvák zemřel při koncertu v Čáslavi, selhalo mu srdce

Zpěvák zemřel při koncertu v Čáslavi, selhalo mu srdce
Zdroj: Rockfest Čáslav

V sobotu na Rockovém festivalu Čáslav zemřel během koncertu šestadvacetiletý zpěvák skupiny Supersonic. Selhalo mu srdce a v nemocnici později zemřel.

Tragický koncert zažili fanoušci Rockového festivalu Čáslav v sobotu, kdy na pódiu zkolaboval šestadvacetiletý zpěvák skupiny Supersonic Jan P., pro kterého musela být přivolána záchranná služba. V nemocnici po několika hodinách zemřel. Na tragickou událost upozornil deník Blesk.

"Na místo vyjela záchranná služba, která provedla intenzivní lékařskou péči, pacienta připojila k umělé plicní ventilaci a po ošetření byl převezen do nemocnice," uvedla pro TN.cz tisková mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Petra Effenbergerová.

O tragické nehodě informovala sama skupina. "Vážení přátelé, s nesmírnou lítostí vám musíme oznámit, že během sobotního koncertu nás navždy opustil náš frontman a kamarád Peši. Jen těžko se hledají slova, která by nyní vyjádřila náš smutek. Myslíme v tuto těžkou dobu na Pešiho rodinu a všechny jeho blízké," uvedla skupina Supersonic na svém facebookovém profilu.

Skupina je mezi fanoušky velmi oblíbená, na sociální síti začali vyjadřovat skupině soustrast. "Kluci, držte se. Je mi to moc líto," napsala na facebookový profil skupiny Tereza.

Související obsah

V březnu v Čáslavi na jevišti zkolabovala také rocková legenda Věra Špinarová, které se během koncertu zastavilo srdce. Byla převezena do nemocnice a o pár dní později zemřela.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slavní truchlí nad smrtí Věry Špinarové: Čekal jsem to, říká Petr Janda, kterému se svěřila s obtížemi!

Vše o posledním koncertu Věry Špinarové! Jak to bylo ve skutečnosti?

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
Srdeční rytmus: Bije vám srdce správně?

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz