Domácí

Vražda v Rýmařově: Zuřivá hádka skončila ubodáním seniora (†70)!

Moravskoslezští policisté obvinili muže (56) z vraždy seniora (†70), kterého měl v Rýmařově na Bruntálsku útočník po hádce a dávce alkoholu několikrát za sebou bodnout. Zraněný muž na místě vykrvácel. Obviněnému nyní hrozí až 18 let vězení.

Dva muži spolu 8. června popíjeli v obci Rýmařov na Bruntálsku. Večer se ale měl vyhrotil a mladší muž na staršího po hádce zaútočil nožem a několikrát ho bodl.

"Sedmdesátiletý muž utrpěl poranění, kterým na místě podlehl. Policisté zajistili místo události, zajistili stopy, které následně analyzovali znalci. Samozřejmě shromažďovali informace, které následně vedly k podezřelé osobě," sdělila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Policie po podezřelém rozjela intenzivní pátrání. Muže se moravskoslezským policistům podařilo dopadnout a bylo mu sděleno obvinění z vraždy, za což mu hrozí až 18 let vězení. Podle informací TV Nova byl obviněný muž již dříve trestán.

Související obsah

Jen během letošního roku se jedná o druhý tragický incident v Rýmařově. Na Silverstra se dva muži posilnění alkoholem pohádali o ženu. Dvaašedesátiletý muž při hádce vytáhl nůž a svého soka (†35) bodl přímo do srdce. Zraněný během chvíle vykrvácel. Útočník byl zadržen na místě.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz