Tragédie

Čtrnáctiletá dívka zemřela ve vaně, zabil ji mobilní telefon!

Čtrnáctiletá dívka zemřela ve vaně, zabil ji mobilní telefon!
Zdroj: facebook

Čtrnáctiletá dívka zemřela ve vaně, když se koupala s mobilním telefonem. Ten byl pravděpodobně připojen do nabíječky a dívce spadl do vody.

Tragický případ se stal ve státě Nové Mexiko ve Spojených státech amerických. Čtrnáctiletá Madison Coeová byla v domě svého otce ve vaně. Vzala si tam i svůj mobilní telefon a to byla osudová chyba. Telefon byl totiž v nabíječce a dívce pravděpodobně upadl do vody. Elektrický šok, který následně dostala, ji zabil.

Tragédie hluboce zasáhla celou její rodinu. Babička Donna O´Guinnová o ní místní televizi řekla, že to byla "zářící hvězda“, která milovala hudbu a basketbal.

Související obsah

"Na její ruce byla patrná popálenina od mobilního telefonu,“ popsala babička a dodala: "Takže bylo velice jasné, co se tam stalo. Je to opravdu tragédie a není nutné, aby se to stalo někomu dalšímu. Chceme, aby se z toho lidé poučili. Mělo by se vědět, že používání mobilního telefonu v nabíječce ve vaně je smrtelně nebezpečné. V každém případě nám bude velmi chybět. V mém srdci bude mít vždycky speciální místo.“

ČTĚTE TAKÉ:

ODBORNÍCI VARUJÍ: Nemějte mobil u postele, jinak vám hrozí velké problémy
Voda volá! Jak u ní neriskovat zdraví nebo dokonce i život?

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz