Panika

Panika na festivalu u Vizovic: Muž vytáhl zbraň a začal střílet!

Panika na festivalu u Vizovic: Muž vytáhl zbraň a začal střílet!
Zdroj: Mediafax

Na metalovém festivalu Masters of Rock ve Vizovicích musela v pátek ráno kvůli střelbě zasahovat policie. Zbraň vytáhl u vchodu jeden z mužů při hádce fanoušků, nikdo nebyl zraněn.

Hned první den konání oblíbeného metalového festivalu Masters of Rock ve Vizovicích musela krotit některé účastníky policie. Před hlavním vchodem do areálu vytáhl muž cizí národnosti při hádce fanoušků  zbraň a začal ohrožovat ostatní. Pak padl výstřel.

"Střílející muž skončil v rukou policistů a následně v policejní cele k vystřízlivění. Případ nyní šetří kriminalisté,“ uvedla mluvčí zlínských policistů Lucie Javoříková s tím, že nikdo naštěstí nebyl zraněn.

To ale nebyl jediný problém, který policisté museli řešit. Neznámý zloděj navíc ve čtvrtek ráno vnikl do desítek stanů a spícím fanouškům sebral mobilní telefony a peněženky. Celková škoda se podle ČTK vyšplhala na zhruba 80 tisíc korun.

Související obsah

"Opětovně doporučujeme, aby lidé cenné věci nenechávali volně odložené ve stanech. Mobily, fotoaparáty, peníze či doklady je lepší mít přes noc schované u sebe ve spacích pytlích, neboť zloději vykrádají i stany, ve kterých jejich majitelé spí. Během dne je lepší mít je všechny u sebe,“ varuje Javoříková.

Ve čtvrtek v noci se navíc jeden z fanoušků pokusil ve Vizovicích zadním vchodem vloupat do rodinného domu. Majitele objektu ale vzbudili štěkající psi, a ten proto zavolal na tísňovou linku. "O chvíli později byl muž zadržen a skončil na policejní služebně,“ uvedla Javoříková.

lud, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz