William a Kate

Kate šokovala prince Williama: "Musíme mít další děti!"

Princ William a jeho manželka Kate jsou s princátky Charlotte a Georgem na návštěvě v Polsku. Při setkání s místními podnikateli se vévodkyně nechala slyšet, že si musí královský pár pořídit další děti. Důvod je opravdu úsměvný.

"Williame, budeme muset mít víc dětí!" Touto větou vévodkyně Kate šokovala Polsko, Británii a dost možná i samotného manžela. Pronesla ji na setkání s polskými podnikateli ve Varšavě, kde je královský pár na státní návštěvě, píše portál Daily Mail.

William a Kate totiž dostali dárek od společnosti Whisbear, kterou na jednání reprezentovala spoluzakladatelka Julie Sielická-Jastrzebská. Manželům chtěla udělat radost hračkou roku, kterou firma vyrábí.

Věnovala jim "šumícího" medvídka, který má miminkům pomoci usnout. Jenže z takové hračky už odrostla i dvouletá Charlotte, natož George, kterému budou v sobotu čtyři roky. A tak se Kate pokusila nepovedený dar přejít s vtipem. Podle několika svědků byl ale v Katině hlase znát náznak vážnosti.

Související obsah

Královská rodina přiletěla do Polska v pondělí dopoledne. Místní média ohromila hlavně princezna Charlotte, která při vystupování z letadla roztomile mávala novinářům. Její bratříček George vypadal spíš otráveně, státní návštěvy ho očividně nebaví.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KRITICKÝ STAV u Kate a Williama: Musí se vyrovnat se ztrátou důležité osoby!

Jaké je tajemství extrémně štíhlé postavy Kate Middleton? Takhle vypadá její JÍDELNÍČEK!

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz