Zahraničí

Poslední fotografie: Dívka zemřela ve vaně kvůli nabíjení mobilu

Poslední fotografie: Dívka zemřela ve vaně kvůli nabíjení mobilu
Zdroj: facebook

Tragickou smrt mladé dívky (†14) vyšetřují policisté z Nového Mexika. Dívku podle všeho usmrtil elektrický proud jen kvůli tomu, že si nabíjela telefon, zatímco si s ním hrála ve vaně. Jen chvíli předtím poslala kamarádce fotku s tím, jak se na koupel připravila, tu nyní policisté zveřejnili, aby varovali další neopatrné jedince.

Nebylo neobvyklé, aby si Madison Coeová (†14) dávala před spaním relaxační koupel. Do vany si s sebou vzala telefon, aby jí nedošla baterie, připojila telefon přes prodlužovací kabel do sítě, popisuje celou událost CNN.

Aby se ujistila, že se voda nedostane do nabíječky, podložila spojení ručníkem. Svůj výtvor pak ještě vyfotila kamarádce a fotku doprovodila slovy: "Když používáš prodlužovačku, abys mohla nabíjet telefon, zatímco jsi ve vaně."

To bylo naposled, co o ní někdo slyšel. Podle policejního vyšetřování zemřela Madison ve vaně po zásahu elektrickým proudem, uvádí portál CNN. Podle policejního mluvčího Davida Mirandy byla fotografie pořízena zhruba hodinu před její smrtí.

Rodina se rozhodla zveřejnit fotografii, aby upozornila na možné nebezpečí. "Mívala napojený telefon na prodlužovacím kabelu hned vedle vany, taky jsem to dělala, všichni jsme to dělali, zatímco jsme seděli ve vaně a hráli hry," popsala nevlastní matka Felisha Owensová.

Podle policie byl prodlužovací kabel zapojen do neuzemněné zásuvky bez pojistek, má se za to, že v době smrti ale nebyl zapojený napájecí kabel. Původně policie pracovala s tím, že Madison spadl telefon do vany, ukázalo se, že se vůbec nedotkl vody.

Související obsah

Dívka sice učinila kroky proti tomu, aby ji zasáhl proud, ale nevšimla si roztřepení na prodlužovacím kabelu. Toho se omylem dotkla, zatímco stále seděla ve vaně. Pak už jí nebylo pomoci.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz