Vrah

MÍSTO HRŮZY: Tady mají být oběti Mirka zakopané! Našli i holčičku?

Slovenskem otřásá případ sériového vraha, kterého policie obvinila z brutální vraždy nejméně tří lidí a týrání. Osmatřicetiletý Miroslav se k činu sám přiznal, nyní vyšetřovatelům ukázal místo, kde mají být zakopané oběti. Policie nevylučuje, že mrtvých může být víc. Mirek měl zabíjet i v České republice.

Hororový případ vyšetřují slovenští kriminalisté kousek od českých hranic. V obci Zliechov mezi Trenčínem a Žilinou zadrželi muže, který se jim přiznal k vraždě tří lidí. Nejméně jedna vražda se měla odehrát i na území ČR.

Zpočátku policie tvrdila, že obětí je zřejmě i malá holčička. Jestli se tato zpráva potvrdila, ale není jasné. Muž je zatím obviněný "pouze" z vraždy tří dospělých lidí a týrání příbuzného. Je však možné, že toto obvinění se později rozšíří, informoval ředitel slovenské Národní kriminální agentury Peter Hraško.

Podle policie žil obviněný Miroslav v minulosti v České republice, později se ale spolu s družkou a dítětem přestěhoval na Slovensko. "Družka měla silné podezření, že ji podvádí a rozhodla se odejít k rodičům," sdělil Hraško. Obviněný ji v tomto případě neodkázal přesvědčit, aby zůstala a právě proto vraždil, informují tvnoviny.sk s odkazem na policejní složky.

Související obsah

Druhou obětí má být žena, se kterou se seznámil na sociální síti a kterou podle všeho uškrtil. "Stěžovala si mu, že je obětí týrání a on řekl, že se o to postará," oznámil Hraško s tím, že jejího druha uškrtil.

Třetí případ vraždy začal také na internetu. Ženu pozval do bytu a tam ji měl uškrtit. "Všechny oběti byly zlikvidovány spálením. Průběh činů je velmi brutální," dodal Hraško s tím, že muži hrozí v případě prokázání viny i doživotí.

Obviněný muž s policií spolupracuje. V uplynulých dnech hledali vyšetřovatelé kosterní pozůstatky v oblasti Ilava, kterou měl muž sám určit.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz