Praha

Policie v tunelu honila polonahého muže, převezla ho záchranka!

Policie v tunelu honila polonahého muže, převezla ho záchranka!
Zdroj: Mediafax

Na trati mezi Prahou - Libní a hlavním nádražím ve čtvrtek odpoledne asi na hodinu přestaly jezdit vlaky. Provoz byl přerušen kvůli "překážce na trati", kterou byl podle policie polonahý člověk pobíhající v kolejišti.

Policisté dostali oznámení o nahém muži pobíhajícím v kolejišti a okamžitě proto vyrazili na místo. Začali prohledávat tunel na železniční trati mezi Prahou-Libní a hlavním nádražím. "Důvod zvláštní - policie nahání obnaženého člověka v kolejišti," informovala jako první PID prostřednictvím twitteru.

Na "překážku v kolejišti" upozornili pracovníci Českých drah. "Do tunelu měl vběhnout člověk," potvrdil informaci i policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Tunel pročesávaly hlídky v obou směrech i s pomocí speciální techniky Českých drah. Je ale poměrně dlouhý, takže projít ho trvalo desítky minut. Nakonec byl muž, který velké pozdvižení způsobil, zadržen.

"Spoře oděný muž byl s ohledem na svůj zdravotní stav předán do rukou zdravotníků," dodal Hulan s tím, že důvodem jeho předání nebylo žádné fyzické zranění, ale spíš psychické nebo jiné problémy. "Celou událost teprve prověřujeme," zakončil.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz