Policie od čtvrtka usilovně pátrala po dvanáctiletém chlapci z Plzeňska a povedlo se! Chlapec se našel a je v pořádku. Před zmizením ho jako poslední viděl otec, se kterým mluvil. Pak už se chlapec neozval.
S tatínkem dvanáctiletý chlapec mluvil ve středu kolem 13. hodiny, pak ale najednou zmizel. Pohřešovaný je od čtvrtka, neozval se, nedal vědět, jestli je v pořádku.
"Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na tísňovou linku 158," prosila policejní mluvčí Veronika Hokrová.
A byli to právě svědci, kteří policii zalarmovali, když chlapce poznali. Policisté ho v noci na sobotu objevili na blíže neurčeném místě za Plzní. Podle mluvčí Martiny Korandové je naprosto v pořádku a nic se mu nestalo. Jestli chlapec z domova utekl, zatím není jasné.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz