Smrt

Bizarní smrt Čecha v Chorvatsku! Zavalil ho obří kus zábradlí

Bizarní smrt Čecha v Chorvatsku! Zavalil ho obří kus zábradlí
Zdroj: Hotel Belvedere/profimedia.cz

V chorvatském letovisku Opatija zemřel 46letý Čech. Podle místních médií si na hotelovém balkóně přivázal houpací síť k zábradlí, které se rozlomilo. Dvousetkilový kus betonu pak spadl na turistu.

Obrovské neštěstí se stalo v chorvatském městě Opatija. Český turista zemřel poté, co na něj v úterý spadl 200 kilogramů těžký kus betonového zábradlí. Informoval o tom chorvatský portál Jutarnji Vijesti.

"Podle zatím dostupných informací si host na balkóně přivázal improvizovanou houpací síť z provazů a plátna, na které měl v úmyslu se houpat," citoval portál vedení hotelu Belvedere.

"Poté na houpačku skočil, nebo spadl, nebo někdo skočil na něj a tlak byl tak silný, že to strhlo kus betonového zábradlí balkónu, který mu spadl na hlavu," píše se dále v prohlášení, kde hotel odmítá vinu.

Související obsah

Šestačtyřicetiletý muž utrpěl mnohačetná zranění a na místě zemřel. Policie případ stále vyšetřuje, už ale vyloučila cizí zavinění. Podle kriminalistů šlo o nešťastnou náhodu.

Na turistickém webu TripAdvisor se to ale jen hemží kritikou hotelu. Budova je podle bývalých klientů v dezolátním stavu. Mnoho lidí se diví, že vůbec může takové zařízení dostat povolení ubytovávat turisty.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz