Aplikace

Malování je zpět! Stačil jeden den podpory fanoušků na záchranu

Malování je zpět! Stačil jeden den podpory fanoušků na záchranu
Zdroj: Microsoft

Smutná zpráva o konci jedné ze základních aplikací Windows obletěla svět a internetem se velmi rychle začala šířit vlna podpory. Zdá se, že na internetu je 24 hodin velmi dlouhá doba, protože grafický editor MS Paint (Malování) se během chvíle dostal ze seznamu ukončených aplikací a je zpět, i když jen z poloviny.

Po neuvěřitelné odezvě na zprávu o ukončení jednoduchého grafického editoru Malování se status aplikace změnil. Společnost Microsoft na svých stránkách zveřejnila, že aplikace MS Paint bude i nadále aktualizována a lidé si ji budou moci zdarma stáhnout z obchodu.

"Bylo úžasné vidět takovou lásku k naší staré dobré aplikaci," komentovala návrat Malování generální manažerka iniciativy 3D pro každého Megan Saundersová na oficiálním blogu Windows.

Saundersová dále zdůraznila, že uživatelé mají zdarma k dispozici také Paint 3D, který většinu funkcí Malování obsahuje. Rozhodnutí znamená, že Malování nadále nebude součástí Windows, lidé si budou muset aplikaci nainstalovat ručně.

Související obsah

Malování je sice velmi jednoduchý editor, nicméně jeho jednoduchost umožňuje rychlé ořezávání, kopírování a lehkou úpravu obrázků, které lidé využívání denně.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz