Mrtvola

Děsivá záhada z Vysočiny: V centru města ležela mrtvola!

Záhadnou smrt od úterního večera vyšetřují kriminalisté na Vysočině. Ve Velkém Meziříčí přímo v centru města našel kolemjdoucí mrtvolu muže. Kdo to byl, za jakých okolností a kdy zemřel, se zatím neví.

Mrtvolu muže našel pes, kterého tam venčil jeden z místních obyvatel. Pejskař pak na místo přivolal kriminalisty a ti poté celou lokalitu nedaleko velkomeziříčského vlakového nádraží, kde se tělo našlo, uzavřeli a obehnali páskami. Na místě poté v bílých oblecích dlouhé hodiny zajišťovali stopy.


Podle policie tělo leželo v odvodňovací strouze. Vyšetřování je na samém začátku. Informací zatím není mnoho, zatím ani není jasné, kdo mrtvý je.

Mrtvý u sebe neměl doklady a podle informací televize Nova bylo tělo již ve značném stádiu rozkladu. Na místě mohlo ležet už několik měsíců. Zvláštní je, že si mrtvoly nikdo celou dobu nevšiml - jde přitom o lokalitu v samém středu města.


Související obsah


Jestli šlo o nešťastnou nehodu, sebevraždu nebo jestli muž zemřel násilnou smrtí, by mohla kriminalistům pomoci osvětlit nařízená pitva. Její výsledky budou známy během několika dnů.

pez, David Pik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz