Chester Bennington

Zpěvák Linkin Park se zabil v novém domě! Pořídil ho pro rodinu

Zpěvák Linkin Park se zabil v novém domě! Pořídil ho pro rodinu
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Linkin Park zřejmě o sebevraždě přemýšlel už dlouho. Svědčí o tom i fakt, že před smrtí koupil rezidenci za 2,5 milionu dolarů, ve které má teď bydlet jeho rodina. Je ale otázkou, jestli budou vdova a děti žít v domě, kde se Chester Bennington zabil.

Od sebevraždy Chestera Benningtona uplynul téměř týden, někteří fanoušci tomu ale stále nechtějí uvěřit. Další píší o tom, že konečně pochopili význam některých písní, ve kterých Bennington zpíval o svých démonech, stínech, smrti a zanechání něčeho dobrého.

To nakonec oblíbený zpěvák udělal. Své manželce a dětem pořídil jen dva měsíce před smrtí nový dům za 2,5 milionu dolarů (v přepočtu téměř 56 milionů korun). Rezidence má několik pater, vlastní lázně a bazén. Píše o tom portál Daily Mail.

Bennington koupil nové sídlo jen pár dní poté, co se oběsil jeho dobrý kamarád Chris Cornell. To může být důležitější, než by se zdálo. Zpěvák Linkin Park totiž spáchal sebevraždu v den Cornellových narozenin. Při koupi už tak zřejmě věděl, co v budoucnu udělá.

Související obsah

Chester Bennington se oběsil v losangeleské rezidenci 20. července, jeho tělo našla uklízečka. Zpěvák byl v dětství zneužíván a dlouhodobě trpěl depresemi. Otevřeně mluvil také o své závislosti na alkoholu a drogách. Zemřel v 41 letech.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz