Nehoda

"Jsem nevinná," tvrdí dívka, která zabila sestru v přímém přenosu

"Jsem nevinná," tvrdí dívka, která zabila sestru v přímém přenosu
Zdroj: Policie

Osmnáctiletá Obdulia Sanchezová, která v přímém přenosu nabourala vůz, ve kterém s ní cestovala její 14letá sestra a stejně stará kamarádka, si u soudu vyslechla obvinění. Po nehodě Obdulia dál vysílala a ukazovala, jak její sestra umírá. U soudu k obviněním Sanchezová uvedla, že se cítí nevinná.

Nehodu na kalifornské silnici přenášela Obdulia Sanchezová přes sociální síť Instagram. V pátek 21. července najela na krajnici, strhla volant a nad vozem ztratila kontrolu. Auto se převrátilo přes střechu a skončilo v polích. Čtrnáctiletá Jacqueline Sanchezová a její stejně stará partnerka Manuela Sejová nebyly připoutané a vyletěly ven zadním oknem.

Policie osmnáctiletou řidičku obvinila ze zabití, když řídila vozidlo pod vlivem alkoholu. Dvou případů způsobení zranění pod vlivem alkoholu, překročení povolené hranice alkoholu v krvi a porušení čtyř dopravních předpisů. Prostřednictvím telekonference se žena ve středu objevila u soudu.

Předtím uvedla, že si nemůže dovolit advokáta, soud jí tedy jednoho přidělil. Jeho prostřednictvím se Sanchezová vyjádřila k obviněním. Soudci sdělila, že se cítí nevinná, uvedla kalifornské stanice ABC7. Ta připomíná, že to není její první dopravní přestupek. Kvůli nebezpečné jízdě již byla jednou odsouzena.

Bouřlivé reakce vyvolalo její chování bezprostředně po nehodě. Obdulia byla připoutaná, na rozdíl od dvou čtrnáctiletých dívek tak z auta nevypadla. Po nehodě ale pokračovala ve vysílání a svým přátelům ukazovala zakrvácené tělo své mladší sestry.

Související obsah

"Zabila jsem svojí sestru. Vím, že půjdu do vězení na doživotí. Rozumím tomu, ale je mi to jedno. Promiň, zlato," říká osmnáctiletá dívka na videu, které obletělo svět. Policie krom příčin nehody také vyšetřuje, zda se řidička snažila své vážně zraněné sestře poskytnout první pomoc. Druhá dívka se při nehodě poranila na noze.

Na začátku července obletěl svět obdobný případ z českých silnic. Tragickou nehodu vysílala živě dvaadvacetiletá dívka, která s kamarádkou nabourala u Obrnic na Mostecku. Nehodu přežila, řidička, která s autem narazila do protihlukové stěny, takové štěstí neměla. Více o nehodě ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nikola V., která přežila nehodu u Obrnic: Už ví, že jí zemřela kamarádka! Jaká byla její reakce?

DALŠÍ RÁNA: Přeživší Nikola V. z šíleného videa smrti ztratila paměť!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz