Domácí

U Slaného blokovalo silnici auto na střeše, pro řidiče letěl vrtulník

Kvůli vážné dopravní nehodě u obce Lotouš policisté v pátek odpoledne uzavřeli silnici číslo 7 těsně za Slaným ve směru na Louny. Řidič se při nehodě vážně zranil a musel pro něj letět vrtulník. Policie stanovila objízdnou trasu, v místě nehody byl možný průjezd pouze kyvadlově. Čtvrt hodiny po sedmé už byla komunikace průjezdná.

U Slaného na silnici číslo 7 havarovalo v pátek krátce před půl pátou odpoledne osobní auto. Vozidlo se převrátilo a zcela zablokovalo silnici. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři, policisté i hasiči.

Policie kvůli hustému provozu stanovila objízdnou trasu, která začíná na mimoúrovňové křižovatce silnic 1/7 a 1/16 ve směru na Řevničov, následně musí řidiči odbočit na Byšeň, poté na Lotouš a pak už stačí najet zpět na silnici 1/7. To samé v opačném směru.

Policisté později vedli provoz v místě nehody kyvadlově jedním jízdním pruhem. Na místě probíhali až do pozdních odpoledních hodin záchranné a vyprošťovací práce.

"Vyjížděli jsme k vážné dopravní nehodě na silnici číslo 7 u obce Lotouš. Auto se při nehodě otočilo na střechu. Řidič byl s vážným zraněním převezen vrtulníkem do pražské nemocnice," přiblížila okolnosti případu policejní mluvčí Michaela Rychterová.

Související obsah

Silnice byla až do 17:45 uzavřená, následně policie zprovoznila jeden jízdní pruh. V 18:15 pak byla komunikace zcela průjezdná. Příčinu nehody policie vyšetřuje.

klma, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz