Příběhy

Silné příběhy, reality show i české zločiny! Čekají vás NOVÉ POŘADY

Silné příběhy, reality show i české zločiny! Čekají vás NOVÉ POŘADY
Zdroj: TN.cz

Emoce, napětí, skutečné příběhy z kriminálního i nemocničního prostředí, ale i reality show a hodně zábavy. To vše pro své diváky chystá TV Nova. Připravují se hned čtyři nové pořady a bude z čeho vybírat!

Televize Nova připravuje hned několik zbrusu nových pořadů, které diváka úplně pohltí a zatáhnou do děje. Kromě dokumentárních seriálů vás čekají i skutečné kriminální případy, emotivní okamžiky a realistické životní příběhy.

Malé lásky

Televize Nova chystá novou reality show Malé lásky, která zachycuje intimní a velmi realistické okamžiky padesáti nastávajících maminek - jejich strach, radost i bolest. Co na sebe prozradí maminka pod vlivem rajského plynu? A jak přistupuje k porodu ošetřovatelka telat, která nevidí rozdíl mezi lidským a zvířecím zrozením? I to se dozvíte v nové televizní sérii, ve které můžete sledovat kromě jiného i jedinečné příběhy porodních asistentek a lékařů.

Dáma a Král

Český detektivní seriál z právního prostředí plný napětí, tajemství, humoru i hvězd. Dáma a Král sleduje osudy podivínského vyšetřovatele Prokopa Krále (Matěj Hádek) a extrovertní cynické advokátky Lenky Braunové (Tereza Hofová), kteří si sice občas lezou na nervy, nakonec se ale i skvěle doplňují. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) společně odhalují zločiny za zavřenými dveřmi, nejrůznější záhady a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii.

 

Související obsah

Mise nový domov

Velký úspěch měly první díly dobročinné reality show Mise nový domov, kterou provází moderátorka Tereza Pergnerová. A dobrá zpráva je, že se bude pokračovat! Každý týden tak budete moci sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud nemazlí a dostali se na samé dno. Tým jim vykouzlí ze stávajícího bydlení místo, kde mohou začít úplně od začátku - s čistým štítem.

Příběhy českých zločinů

Televize Nova chystá i dokumentární drama plné méně či více skutečných kriminálních případů. Příběhy českých zločinů kladou důraz na fatální dopady na psychiku pozůstalých, zachycují mrazivé výpovědi svědků a rekonstrukce zločinů. Na případy se zaměří investigaivní novinář a kreativní producent Janek Kroupa.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Příběhy

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz