Modelka

Modelku unesli a chtěli prodat v aukci! Popsala děsivé chvíle zajetí

Modelku unesli a chtěli prodat v aukci! Popsala děsivé chvíle zajetí
Zdroj: Instagram

Britskou modelku Chloe Aylingovou unesli a šest dní věznili v opuštěném domě nedaleko italského Turína. Chtěli ji prodat v internetové aukci. Teď se rozhodla, že o traumatickém zážitku prostřednictvím svého právníka promluví.

Myslela si, že jede fotit do Milána, všechno se ale šeredně zvrtlo. Dvacetiletou modelku přepadla skupinka mužů - jeden ji zezadu chytil kolem krku a dal jí dlaň přes pusu, druhý jí do ruky píchl injekci s drogami. Píše o tom The Sun.

Pak jí svázali zápěstí i kotníky, ústa přelepili páskou a strčili do cestovní tašky. Naložili ji do kufru auta a odvezli asi 200 kilometrů do malé vesničky nedaleko Turína. V domě ji nechali spoutanou ležet vedle skříně.

"Neustále na ni dohlíželi a vyhrožovali, že pokud se pokusí o útěk, zabijí ji," uvedl modelčin právník Francesco Pesce. "Řekli jí, že ji prodají jako sexuální otrokyni někam na Střední východ," dodal. Proto se rozhodla, že pro ni bude nejlepší se svými únosci spolupracovat. V domě s ní nakonec zůstal jen Polák Lukasz Herba. 

Ten s unesenou modelkou dokonce vyrazil na nákupy, aby jí obstarali nové boty. Jenže dívka byla tak vyděšená, že se neodvážila kohokoli požádat o pomoc.

Související obsah

Únosce spal s ženou po celou dobu v jedné posteli. Policie v ní později našla stopy spermatu. "Popřela, že by s ním měla sex. Podle ní se musel uspokojovat sám," popsal právník.

"Druhý den jí sundal pouta z nohou a řekl jí, že nemusí utíkat, že ji dřív nebo později pustí sám," citoval advokát modelčina slova. Během doby svého věznění pila vodu jen z uzavřených lahví a jedla pouze kupované jídlo. Bála se totiž, že by ji mohli znovu zdrogovat.

Zdroj: Profimedia

Prokurátor později popsal Herbu jako člověka, který má sklony k patologickému lhaní. Během pondělka se dokonce objevila informace, že se snažil příběh vězněné modelky prodat tisku, zatímco ji držel v zajetí.

Související obsah

Modelka se dostala na svobodu až po dlouhých šesti dnech. Během nich se ji pokoušel prodat v internetové aukci. Vydíral také modelčina agenta, po kterém požadoval 230 tisíc liber.

Polák nakonec 17. července přivedl modelku na britský konzulát v Milánu. Prý se to stalo potom, co se dozvěděl, že má modelka malé miminko. Moderní otrokáři podle něj prodávají jen bezdětné ženy. Později se ukázalo, že muž pracuje pro skupinu Black Death. Modelce se údajně chlubil tím, že týdně přes internet prodá tři ženy a že si za posledních pět let vydělal 15 milionů dolarů.

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz