Krimi

Sběratel jel pro staré mince a bankovky, slehla se po něm zem

Sběratel jel pro staré mince a bankovky, slehla se po něm zem
Zdroj: TN.cz

Policie žádá veřejnost o pomoc v pátrání po padesátiletém muži, o kterém není již devět dní žádných zpráv. Muž jel kupovat staré mince a bankovky do své sbírky, od té doby o něm nikdo nic neví.

Pohřešovaný odešel z domova v pondělí 31. července kolem 9.30 ráno. Směřoval na autobusové nádraží na pražském Černém Mostě. Dále měl autobusem namířeno do Jičína za účelem koupě starých mincí a bankovek. Ještě před odjezdem z Prahy se telefonicky ozval své manželce, od té doby o něm ale už není žádných stop.

Související obsah

Kriminalisté dosavadním pátráním a využitím standardních pátracích prostředků a metod pohřešovaného nenalezli. Proto se v tuto chvíli obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc a spolupráci. Jakoukoli informaci k výskytu pohřešovaného přijmou policisté na tísňové lince Policie ČR 158.

Pohřešovaný muž je ročník narození 1966, měří 160-165 centimetrů a je hubené postavy. Má krátké hnědé vlasy a držení těla lehce nachýlené dopředu. Naposledy měl na sobě krátké kalhoty modré barvy, bílé tílko a na nohou šedé sportovní boty.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz