Konflikt

Velký zvrat: Čech v Egyptě zmlátil přítelkyni, pak plavčíka, tvrdí hotel

Velký zvrat: Čech v Egyptě zmlátil přítelkyni, pak plavčíka, tvrdí hotel
Zdroj: Thinkstockphotos

Příběh Jana a Sabiny, kteří obviňují plavčíka z hotelu v egyptské Hurghadě ze sexuálního obtěžování a napadení, nabral úplně nový rozměr. Nejprve se objevilo svědectví dvacetileté dívky, která tvrdila, že si pár útok vymyslel. Svého zaměstnance se nyní zastalo i vedení hotelu.

Hotel v egyptské Hurghadě Titanic Palace, ve kterém před čtyřmi roky za záhadných okolností zemřely Monika a Klárka Kramných, se dostal do pořádného maléru poté, co jednoho ze zaměstnanců český pár z Valašska obvinil ze sexuálního obtěžování a napadení.

S příběhem přišel deník Blesk, kterému český turista Jan tvrdil, že mu plavčík u bazénu nabízel peníze za sex s jeho přítelkyní Sabinou, a tak mu vrazil facku. Pak si na něj měl zaměstnanec hotelu počíhat u pokoje a s kumpány ho spoutat a zmlátit. Příběh měl ale od začátku vážné trhliny a nyní to vypadá, že vše bylo úplně jinak.

Nejprve se objevilo svědectví Nikol, která TN.cz tvrdila, že pár si celou historku vymyslel (její zpověď najdete zde) a přítelkyně Sabina se Jana dokonce bála. Teď se k případu vyjádřilo i vedení hotelu - a i to svého zaměstnance brání. Chyba je podle něj na straně Čecha.

Související obsah

"U hotelového bazénu se krutě pohádal se svou přítelkyní a v bazénu ji udeřil tak, že křičela bolestí. Vyšel z vody a plavčík jí šel na pomoc. Když ji vedl k pantoflím, začal dotyčný plavčíka mlátit. Bezdůvodně mu zlomil čelist a začal mlátit každého, kdo mu stál v cestě," svěřilo se vedení hotelu Titanic Palace deníku Blesk.

Nakonec opilý muž skončil na ošetřovně, ale nebyl schopný si vyjednat pojištění a zaplatit. Pak měl obtěžovat další hosty v restauraci tak dlouho, až vedení došla trpělivost. "Tak jsme na něj zavolali policii a vše jsme oficiálně ohlásili,“ dodal hotel.

Tuto verzi příběhu podporuje i oficální vyjádření ministerstva zahraničních věcí, které má TN.cz k dispozici. V něm se mimo jiné píše, že žena opravdu případ se sexuálním podtextem nahlásila těsně před odletem na ambasádě v Káhiře, nedodala ale žádnou policejní zprávu, tudíž se ambasáda nemá o co opřít. "Taktéž egyptské orgány nás o ničem neinformovaly," sdělila mluvčí ministerstva Irena Valentová.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz