Kamarádka

Kamarádka vyvražděné rodiny: "S přítelem se moc neukazovala!"

Českem otřásá nedělní brutální vražda dvou žen a malého chlapečka v Lázních Bělohrad na Jičínsku. Nejvíc zpráva o smrti zasáhla příbuzné a přátele. Jedna z kamarádek zavražděné ženy vůbec nechápe, jak se něco takového mohlo stát a doufá, že pachatel bude potrestán.

Trojnásobnou vraždu v Lázních Bělohrad vyšetřují od nedělního rána kriminalisté. Oběťmi jsou dvouletý chlapeček, jeho třicetiletá maminka a pětapadesátiletá babička.

Mladší ze zavražděných žen se do Lázní Bělohrad přestěhovala teprve nedávno. Podle kamarádky nikdy s nikým neměla problémy a o syna se starala vzorně.

"Byla to pohodářka, usměvavá holčina. I její maminka byla hodná paní, s nikým z nich nikdy nebyly problémy. Byli to lidé do pohody," svěřila portálu TN.cz zdrcená žena, která nechápe, proč musela trojice tak brutálním způsobem přijít o život. "Co se jim stalo, je tragédie. Nikdo z nich si to nezasloužil, byli to opravdu milí lidé," dodala.

Související obsah

Teď doufá, že pachatel bude potrestán. "Je mi líto, co se jim stalo. Snad se případ nějak vyřeší," prohlásila kamarádka. O otci chlapečka, kterého policie z otřesného činu podezírá, toho příliš neví. "Nějak moc se s ním ani neukazovala," vysvětlila.

Na místě neštěstí zasahují kriminalisté, podle slov reportéra TV Nova je jich opravdu mnoho. Prohlédavají i koryto potoka a hledají vražednou zbraň.

Video z místa činu:

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz