Vražda

Horor v Liberci! Oběšený muž, ubodaná tchyně a omámené dítě

Naprosto šílené pondělní ráno zažila jedna rodina v Liberci. Muž, který měl podle sousedů od bývalé manželky na víkend půjčeného sedmiletého syna, chlapce omámil. Když si ho žena s babičkou přijely vyzvednout, mladší ženu spoutal a zbil, starší ubodal. Pak se oběsil.

Alespoň tak šílený příběh popisuje sousedka rodiny, ke které mladší z žen v pondělí ráno uprchla poté, co ji bývalý manžel nasadil pouta a začal ji zběsile mlátit.

"Krátce před osmou hodinou ráno volala na linku 158 41letá žena, kterou měl nožem ohrožovat a napadat její druh. Ženě se naštěstí podařilo z domu uniknout a přivolat pomoc. Sama skončila s četnými pohmožděninami na traumatologické ambulanci," uvedla v pondělí v poledne policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Podle sousedky je možné, že se muž na čin připravoval dopředu, svého sedmiletého syna totiž prý už před příjezdem matky omámil, nejspíš léky.


Mužova bývalá tchyně už ovšem utéct nestihla - běsnící muž ji měl ubodat. Přivolaní zdravotníci vážně zraněnou 62letou ženu objevili před domem. A i když se jí věnovali několik desítek minut, nedokázali ji zachránit. Starší žena zemřela na následky řezných ran. Mladší v ohrožení života není. "Má četné pohmožděniny po celém těle," řekl ČTK krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.


Související obsah


Uvnitř domu pak záchranáři objevili oběšeného dvaačtyřicetiletého muže, který je nejspíš pachatelem hrůzného činu. Ani jemu už zdravotníci nedokázali pomoct.


Jde už o druhou krvavou rodinnou tragédii za poslední dva dny. Od neděle královéhradečtí kriminalisté vyšetřují trojnásobnou vraždu v Lázních Bělohrad. Jednou z obětí bylo i teprve dvouleté dítě. Detaily o hrozivém činu čtěte zde.

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Dvě úmrtí v rodině během jediného roku
Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz