Julia Roberts

Pretty Woman skutečností? Gere a Roberts se dali dohromady!

Legendární romantický film Pretty Woman by se mohl přenést do reálného života, podle amerických médií se dva hlavní představitelé Vivian a Edward dali dohromady. Mezi Julií Roberts a Richardem Gerem to prý znovu zajiskřilo i přesto, že se spolu na filmovém plátně neobjevili už 18 let.

Mezi Julií Roberts a Richardem Gerem prý přeskočila jiskra už při prvním pohledu. Od natáčení zůstali velkými přáteli. Oba si mezitím prošli několika nevydařenými vztahy. Zatímco Gerovi se vztahy rozpadaly pod rukama, Pretty Woman opouštěla partnery kvůli jiným.

Jedné ze svých dalších rolí dostála ve skutečnosti poté, co jen tři dny před svatbou utekla od tehdejšího partnera, herce Kiefera Sutherlanda. "Víte, ona byla jedna z nejslavnějších hereček a ta svatba měla být podle toho tak velká, myslím, že to chtělo velkou kuráž tu svatbu zrušit," prohlásil později herec.

Jejím současným manželem je kameraman Daniel Moder, kterého ale nedávno vystěhovala do domu pro hosty a rozvod je na spadnutí. Také Gere žije sám. Když se před dvěma lety opět potkalo obsazení Pretty Woman v jedné americké talkshow, oba herci se spolu pozdravili více než vřele.

Související obsah

Podle jejich blízkého okolí si právě tehdy začali uvědomovat, že je mezi nimi něco více, než jen přátelství. Teď mezi Julií a o osmnáct let straším Richardem nestojí téměř žádné překážky. Fanouškům romantických filmů se tak může splnit velký sen.

ČTĚTE TAKÉ:

Julia Robertsová při natáčení přibrala. Ale nelituje
7 nejhorších mýtů z romantických filmů, kterým okamžitě přestaňte věřit

Jan Mareš/epa, TN.cz

K tématu Julia Roberts

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz