Domácí

Auto srazilo na Zbraslavi ženu, podle policie to byl úmysl!

Auto srazilo na Zbraslavi ženu, podle policie to byl úmysl!
Zdroj: AKTU.cz

Pražští policisté vyjížděli ke klasické dopravní nehodě, při které osobní auto srazilo ženu, důkazy na místě ale ukazovaly na to, že řidič do chodkyně najel úmyslně, při tom ji zranil a musela pro ni přijet záchranka. Přitom šlo nejspíš o spor kvůli relativně malému obnosu peněz.

"Krátce před šestou ráno jsme od záchranné služby přijali hlášení o nehodě osobního auta a chodce. Policisté vyjeli na místo vyšetřovat klasickou nehodu, stopy ale nasvědčovaly tomu, že šlo o úmysl," uvedla k případu policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Případ si proto převzali kriminalisté, který celý incident vyšetřují jako trestný čin ublížení na zdraví. Žena při nehodě utrpěla středně vážná poranění na hlavě a má pravděpodobně zlomenou nohu.

Okolnosti nehody nemohli policisté vzhledem k probíhajícímu vyšetřování komentovat. Podle dostupných informací s největší pravděpodobností neměla žena na zaplacení cesty, chyběla jí část obnosu.

Související obsah

Není jasné, jestli se vydala pro zbytek peněz, nebo odmítla zaplatit, když se ji ale řidič pokusil zastavit, najel do ní a zranil ji.

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz