Domácí

Velký návrat Jančaříka: Michal zamířil rovnou před kameru!

Všemi oblíbený moderátor Michal Jančařík se poprvé po transplantaci ledviny a náročné rekonvalescenci objevil v televizi Nova na Barrandově! Všichni jsme ho rádi viděli, ale Michal navíc šel rovnou do studia, kde si zkoušel různé moderátorské možnosti, které by mu v jeho aktuálním zdravotním stavu vyhovovaly.

"Je právě 12 hodin a začínají polední Televizní noviny, vítejte u nich," zkoušel Michal ve studiu. Polední televizní noviny, sport nebo třeba pořad Volejte Novu, všechny tyto formáty pořadů televize Nova si Michal vyzkoušel na první návštěvě v domovské televizi po dlouhé době. Jakou formou naváže na svoji kariéru moderátora počasí, se ale teprve ukáže.

"Já jsem hrozně ráda, že jeho zdravotní stav umožnil začít s technickými zkouškami , my v tuto chvíli ještě nedokážeme říct, do jakého pořadu se Michal konkrétně vrátí," uvedla Anna Suchá. Michalovi se zkoušky povedly, cítil se jako ryba ve vodě a hlavně mu dodaly obrovskou vzpruhu.

"Když se vrátíš tam, kde si před jedenácti měsíci skončil po sedmnácti letech vlastně, no tak to je pocit, který si budu pamatovat navždycky. To je neuvěřitelný," popsal Michal svoje první pocity.

Zkouškám ve studiu předcházelo velké vítání Michala v televizi. "Teda takhle volíbanej jsem nebyl nikdy," shrnul Michal shledání se svými kolegy. Michal si pak prošel všemi procedurami, kterými si musí každý moderátor projít.

Související obsah

"Když už jsem byl v tom saku ve studiu potom a rozsvítily se světla, tak to mě zalil úplně takovej emocí vybavenej pocit, byl obrovsky silnej," popsal Michal svůj velký návrat před kameru.

Michal teď kromě rehabilitací bude pilně trénovat, aby se mohl co nejrychleji vrátit, a čekají ho také rodičovské povinnosti.

"Maličká jde do první třídy za pár dní, moc se těším na ten její první den," popsal Michal a my se nemůžeme dočkat, až bude zase s námi a s vámi.
 

tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz