Španělsko

Děsivá nehoda v nemocnici! Maminku po porodu přepůlil výtah

Děsivá nehoda v nemocnici! Maminku po porodu přepůlil výtah
Zdroj: facebook.com

Neskutečnou nehodu v nemocnici vyšetřují španělští policisté. Jen pár desítek minut po porodu zemřela teprve šestadvacetiletá matka tří dětí Rocia Cortés Nuňézová. Když jí personál převážel ze sálu na pokoj, zrovna ve chvíli, kdy Rociu nakládal do výtahu, se kabina nekontrolovaně rozjela a mladou ženu doslova rozpůlila.

Rocia v neděli v půl třetí porodila svého třetího potomka. Ošetřovatelé ji převáželi z operačního sálu, kde rodila císařským řezem, na pokoj.

Výtah, do kterého zřízenci ženu po operaci nakládali, se ale nečekaně sám rozjel. Síla, s jakou kabina mířící do vyššího patra mladou ženu zmáčkla, byla tak extrémní, že podle listu Daily Mirror Rociu doslova přepůlila.

Hasičům trvalo dvě hodiny, než její tělo z výtahové šachty vyprostili. Ženě už nebylo možné pomoci. Na místě zemřela.

Zdrcená rodina, která ještě pár minut před hrůznou nehodou slavila narození potomka, je v šoku a požaduje důkladné prošetření. "Je to neskutečné. Nemůžu uvěřit, co se stalo. Něco se teď musí stát, nemůže to zůstat bez trestu," zlobí se švagr zemřelé ženy David Gaspar.

Související obsah

Stěžují si na to, že údajně předtím, než do něj zkusili naložit nosítka, se dveře výtahu dvakrát samovolně otevřely a zavřely. Personál přesto s nosítky najel do výtahu, který se následně samovolně rozjel.

Podle listu Daily Mirror naštěstí novorozenec šílenou nehodu přežil bez újmy. Nuňézová měla navíc dvě dcery ve věku tři a čtyři roky.

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!
VAŠE PŘÍBĚHY: Přežila jsem svou smrt!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz