Zmizení

"Ponorková" vražda nekončí, pátrači objevili znetvořený trup

Případ záhadného zmizení novinářky při projížďce soukromou ponorkou má děsivé pokračování. Dánští policisté totiž v moři u Kodaně objevili v pondělí ženské tělo. Jenže je neuvěřitelně znetvořené.

Policie zatím nepotvrdila, zda jde o zmizelou švédskou novinářku Kim Wallovou. Jedním z důvodů může být i to, že podle agentury Enex jde o "holé" torzo, kterému scházejí nejen všechny čtyři končetiny, ale také hlava.


Wallová zmizela 10. srpna poté, co nastoupila do soukromé ponorky Nautilus, kterou postavil a řídil Peter Madsen. Ten nejprve tvrdil, že novinářku, která o ponorce chtěla udělat reportáž, prostě později vysadil na břeh a dál se o ni nestaral.


Později ovšem Madsen vyšetřovatelům poskytl jiné vysvětlení, po kterém byl obviněn ze zabití. Nyní stanul před soudem, kde tvrdil, že novinářka měla během plavby smrtelnou nehodu a on se rozhodl pohřbít ji v moři, píše CNN.

Související obsah

Pokud se ovšem potvrdí, že pátrači ze zálivu u Kodaně opravdu vytáhli tělo pohřešované novinářky, je skoro jisté, že bude Madsen obviněný z vraždy a bude mu hrozit mnohem přísnější trest než za zabití.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz