Hádka

Ostrá hádka v práci se vyhrotila, jeden z mužů zaútočil kladivem!

Ostrá hádka v práci se vyhrotila, jeden z mužů zaútočil kladivem!
Zdroj: TV Nova

Hádku v práci asi někdy zažil už každý. Ale jen málokdo dopadne jako muž z firmy na Náchodsku, jehož kolega při sporu použil vskutku nečekaný argument - kladivo, které používal při práci.

K vyhrocené hádce, která skončila krvavým zraněním v obličeji, vyjížděli policisté do nespecifikované obce poblíž Jaroměře ve středu.

"Muži se v průběhu pracovního dne dostali do sporu ohledně náplně práce a pracovní morálky. Chybou ovšem bylo, že jeden z nich při hádce pracoval s majzlíkem a kladivem, a při vyříkávání si vzájemných názorů asi neudržel své nervy na uzdě," popisuje konflikt policejní mluvčí Eva Prachařová.


Po chvíli totiž kladivem máchl směrem k obličeji druhého muže. "Ten může hovořit o velkém štěstí, neboť jej železný nástroj zasáhl jen okrajově. I tak mu způsobil krvácející poranění, s nímž musel být muž ošetřen v nemocnici," doplnila Prachařová.

Související obsah

Cholerikovi s kladivem teď za ránu kladivem hrozí až tři roky vězení, je totiž vyšetřovaný pro ublížení na zdraví. Trestní řízení je vedeno na svobodě.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz