Smrt

Záhadná úmrtí, tragické nehody: To byl poslední víkend prázdnin!

Záhadná úmrtí, tragické nehody: To byl poslední víkend prázdnin!
Zdroj: TN.cz

Sebevražda manželského páru u Prahy, nehoda na Litoměřicku, při které zemřeli tři mladí lidé, nebo nešťastné pády z výšky ve stejnou chvíli ale na jiných místech. Všechny tyto případy řešili policisté poslední prázdninový víkend.

Tento víkend provází jedna tragédie za druhou. Už v pátek řešili policisté případ hořícího muže, který se nejprve zapálil před bytem v panelovém domě a pak vyběhl na ulici. Manipuloval s benzínem a tak se zdálo, že chtěl spáchat sebevraždu. Teď to ale vypadá, že šlo o pomstu, jejímž cílem měli být bývalá přítelkyně, její dcera a vnuk. Sám muž při pokusu zapálit byt vzplál. Více informací zde.

Záhadná smrt na festivalu

Smrt šestadvacetiletého muže na festivalu řeší kriminalisté v Mláce u Třeboně. Jeho tělo našli krátce po sobotní jedenácté hodině ležet ve vodě při levém břehu Nové řeky, policisté zatím nedokážou určit přesnou příčinu smrti. Hledají svědky, více informací zde.

Nehoda, při které umírali mladí lidé

A nešťastně začala i neděle. Okolo páté hodiny ráno na Litoměřicku bourala mladá řidička osobního auta, která převážela další čtyři lidi ve věku 17 až 26 let. Tři spolucestující zemřeli, sama řidička a další spolujezdec se zranili. Více o tragické nehodě zde.

Související obsah

Dva různé pády ve stejnou chvíli

A v neděli se staly ještě další nešťastné nehody. V nemocnici skončil s vážnými poraněními dělník, kterému se smekl žebřík a vypadl z okna ve výšce asi sedm metrů. Ve zhruba stejnou dobu spadl ze střechy domu v Kozojedech jiný muž. I ten skončil v nemocnici. Na oba případy upozorňuje Krimi Plzeň.

Smrt manželského páru

Podivné okolnosti smrti manželského páru prošetřují středočeští kriminalisté. V garáži domu ve Velkých Přílepech na Praze - západ našli v neděli oběšená těla, vše přitom nasvědčuje tomu, že pár spáchal sebevraždu. Ve stejný den se našla další oběšená žena na Kolínsku. Více o obou případech zde.

Související obsah

Kuriózní nehoda se zraněním

A na další podivný případ upozornili policisté i v pátek. V tomto případě naštěstí neskončil smrtí, je spíše kuriózní. Na tísňovou linku volala žena z Brna kvůli neznámému muži na svém pozemku. Když na něj křikla, zazmatkoval a schoval se o kus dál pod dodávku. Nevěděl ale, že uvnitř je řidička. Ta nastartovala a muže přejela. Muž se zranil, navíc mu hrozí vězení (psali jsme zde).
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz